türküm diyern izlemeli

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Apo dan çok başbakana yükleniyor klipte.. şuan bu adam Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakanı. hakaret etmesi hoş değil.

sorsan rap müziği biyerlere getirmek istiyordur PiT10.. Bu şekilde zor çünkü rapi yaymak için yayınlanabilir şarkılarla başlayıp insanların bu eleştirel müzik tarıznı önce bi sindirmesi hazmetmesi beklenmeli

serkank762

New member
baba ne dion sen ya yemişim başbakanını adamlar yüzde yüz doğru söylüo
o. cocuğu apoyu hala nie yatırıolar 350 millet vekiliyle nie idam edemio serfsizi

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
;=) ben yalan söylüyo demedim

bu ülkenin devletinin memuruna nasıl hakaret edemezsen, başbakanına da edemezsin onu diyorum ;=)

içinden edebilirsin yada sandık başında o ayrı ;=)

yoksa Apo ya ettiği küfürleri açıkça edebilir bende ederim

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Başbakan Apo yu idam edebilcek olsa anında eder çünkü kendisi en başta puan kazanır

edemiyosa demekki bi engel var, dünya siyasetiyle biraz daha ilgili olursan neden eli kolu bağlı anlarsın..

tabii ki idam edilmeli. Amerika idam ediyor istediğini, bize gelince idam kaldırılıyor.

ufuk_can_35

New member
ben de izliyorum o zaman ama şunu baştan söyleyim gercekten de bu halkın seçtiği başbakana hakaret varsa kim yaparsa yapsın YANLIIŞŞŞŞ....

serkank762

New member
başbakan dediğin adam amerikanın uşağı
zaten hakaret yok "uyan ülke elden gidio lan" dio malum başbaknın uslubu böyle (lan)

ufuktan

New member
kardes paylasım on numara sarkısıda guzel yerınde otutturmus neden hala asmıyolar ozaman o adamı demi yanii

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
Sarıkı Cok Güzel bence haklıda uyanmak lazım !!!
bu parçanın sadece mp3 formatında olan warmı?

PİNE7438

New member
Hafizanizi Zorlayin

apo denen o. çocuğunun nasıl ve kimler döneminde yakalandığını hatırlayın arkadaşlar. Ben bugün tayyip var diye söylemiyorum ama dün bülent vardı ondan önce tansu, deniz, mesut bilmem ne.........
bugüne kadar bu şerefsizlere kimin döneminde ne yapıldı.
ALLAH askerimizi başımızdan eksik etmesin.
başta bulunan bir memleketin başbakanı varsa da herkes ama herkes buna saygı göstersin.
Bence millet olarak bizler birbirimize karşı saygıyı kaybettik
önce onu geri kazanmalıyız.
Ben başlatayım
en azından bu klibi görme imkanı sağlayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum :)

rampa

New member
Türk ve islam dünyasına karşı yürütülen haçlı seferleri hala devam ediyor!Unutmayalım bosnada yapılan ve tüm dünyanın göz yummuduğu neydi?islam düşmanlığı tabiki! Şimdi ise sadece metodlar değişti silahın yerini ab,ermeni meselesi,kıbrıs,siyasi kriterler v.b aldı.üstelik adamlar bu haçlı seferlerini yaparken içimizdeki çürük elmalardan yeterine ce faydalanıyorlar!nobel ödüllü Orhan Pamuk ve Ülkeyi pazarlamaya geldiğini söyleyen recep tayyip gibilerle...

petito

New member
Arkadaşım gerçekten çok güzel bir paylaşım.
Sonunna kadar yanındayım.
Not: Herşeyin bir bedeli var. Herzaman heryerde herkes eleştirilir ya öyle ya böyle....

Uykusuzhergece

New member
SOAD denen kanı bozuk ermeni gurubun klibine karşı yapılmış bir şarkı. Klip görüntülerini sonradan bir başkası eklemiş.
Şarkı a dan z ye durumumuzu anlatıyor, hepsi doğru.
Ayrıca bi hakaret söz konusu değil. Başbakan vatandaşına "ananı al git lan" diyosa ben de "tayyip uyan ülke elden gidiyo lan" derim...

Sineksavar

New member
ne mutlu türküm diyene

ozaman bu konuya uygun olarak birde bunu izleyin NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEhttp://www.youtube.com/watch?v=hpNtC3pAtOY

serkank762

New member
PİNE7438' Alıntı:
apo denen o. çocuğunun nasıl ve kimler döneminde yakalandığını hatırlayın arkadaşlar. Ben bugün tayyip var diye söylemiyorum ama dün bülent vardı ondan önce tansu, deniz, mesut bilmem ne.........
bugüne kadar bu şerefsizlere kimin döneminde ne yapıldı.
ALLAH askerimizi başımızdan eksik etmesin.
başta bulunan bir memleketin başbakanı varsa da herkes ama herkes buna saygı göstersin.
Bence millet olarak bizler birbirimize karşı saygıyı kaybettik
önce onu geri kazanmalıyız.
Ben başlatayım
en azından bu klibi görme imkanı sağlayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum :)
kardeşim saygı kalmamış diyorsunda zaten başbakanın millete saygısı olsa milletin de ona olur yok askerlik yan gelip yatma yeri yok ananı al git lan yok sayın apo şehite kelle yoksa türk halkı kadar saygılı bir millet daha yok

HTML