Türkçemiz için

maniaq

New member
www.dilimdilim.com
umarım faydalı olur

Türkçe Türkchelesiyor diye anlatmışlar ki doğru
'z' harfi alfebemizde varken artık yerini 's' harfine bırakır olmuş ... olmaz yerine olmas dyineler gibi
ya da anlamıs kelimelerin cogunlugu gibi bi bakın arkadaşlar yorumlarınızı sonradan alalım...
ilgilenlerle icin şimdiden teşekkürler....

ve bir site daha arkadaşlar çok bir şey değil sizlerden istediğim sadece 5 dakikanızı ayırmanız göz gezdirin yazılanlara siz ne bu kardeşim desenizde yazılanların hepsine hak vereceksiniz ..
www.anadilim.org

CaRteL

New member
çok haklsın kardeşim artık dükkanlarda filan görür olduk bu tür şeyleri bizler dikkatli olmalıyız bu olaylar için türkçemizi koruyalım

ncnern

New member
maniaq iyi de güzel kardeşim sen önce kendine çeki düzen ver türkçen çok kuvvetliyse eğer savunuduğun gibi anlamışsındır ha anlamadım diyosan Oktay Sinanoğlunun kitaplarını tavsiye ederim sana...........................

[me|2wi$]

H & M
herkes bi şeqiLde kuLLanıyo bu tür şeyLeri..hiç oLmasa guLe guLe demeq yerine byee deniyo..ortada bi suç warsa bu hepimizin kimse kendini kayırmasın aradan...internet ortamında bu tür şeyLerin sorun oLacağını sanmıyorum..kimse kaLkıp böLe kitap yazmıyo heraLde arkadaş arasında oLan bişey bu..
ama dükkanLarın tabeLaLarında, tv programLarında fLn görmeq hiç hoş degiL :eek:ut:

ncnern

New member
evet bende onu kastediyorum ama bişeyi savunuyosan hakkıyla savunacaksın bi tarafın a bi tarafın be demiyecek

maniaq

New member
ncnern' Alıntı:
evet bende onu kastediyorum ama bişeyi savunuyosan hakkıyla savunacaksın bi tarafın a bi tarafın be demiyecek

söz banamıydı arkadaşım nickimden kaynaklanan bi şey di mi ?

bi tarafım buraya kayıt olduğumda a diyordu şimdi her yanım b(E) diyor insan hatalarından ders alır di mi ? şimdi nickim değişsin diye admınlerin moderatörlerin peşinde mi gezmem gerek ya da onların işleri güçleri yok benimle ugraşmalarımı gerek ...

neyse cok fazla yoruma gerek yok herşey Türkçemiz için....

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
dogru soze ne hacet bunu ben bıle yapıyorum msn bızı alıstırdı valla nedıyım batıllılastık dılımızı kayıp edıoz :(

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
bunları her genc bırakın artık annelerımız babalarımızda yapar oldu arkadaslar .toplum olarak degişiyoruz artık :(D

HTML