Türkçe konuşma yazma kampanyası!...

_x_X_x_

New member
Arkadaşlar forum yavaş yavaş msn dili denen dile geçmeye başladı türkçemize sahip çıkalım
biliyorsunuzdurki teröründe amacı önce insanların dillerini yani kalelerini içten fethetmek tir yani TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM!!

k yerine q kullanmayalım!
v yerine w kullanmayalım!
niye yerine nie yazmayalım!
iyiyim yerine iiiii,neyapıyorsun naapıyosun vs.. yazmayalım!..

Arkadaşlar konu açma sebebim kesinlikle teşekkür almak deildir bende farkettimki kendimde bu şekilde yazmaya başlamışım yani durum mühim ve bunun için bir kampanya başlatıyorum!!!

VolkaN

Altın Üye
evet iyi olur benden ++++ destekliyorum

Giovane

Altın Üye
Her yerin bir Fatihi oLmaK zorundamı =)
Neden herKes son zamanlarda buraya konu acar oLdu.
En cok hareket gercekLesen bu böLümde :saskin
neySe Hadi hayırLısı .. Ama kimseyi değistiremezsin ..
Sen kendini değistir bence bu yeterLi =)

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
niye yerine nie yazıp türk oluncaksa

Vatanını koruyan Türkler Türk olmasın o zamn...

alizalin

New member
çok güzel bir başlık açmışsın, seni tüm kalbimle destekliyorum. lüften türkçe konuşalım ve türkçe yazalım

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
böyle bir konu açtığın için teşekkür ediyorum. bu gerçekten çok önemli birşey miletler önce dilleri ile çürütülüyo bizde yavaş yavaş bu yöne doğru ilerliyoruz unutmayalım türkçe olmazsa türkiye olmaz. hep destek tam destek

46LI

New member
Destek ++++++ Dilimize ve kültürümüze sahip çıkalım çünkü onlar bizim ayrıcalığımızdır....

bozkurt-ts

New member
_x_X_x_ Arkadaşın iyi niyetli olduğuna inanıyor, ama ilk önce kendisi bu hastalıktan kurtulmalı diye düşünüyorum.

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Sana katılıyorum arkadaşım ama dediğin şeyleri bende yapıyorum. Bu konuyla ilgili tavsiye edeceğim bir kitap var. Prof. Dr. Oktay SİNANOĞLU'nun yazmış olduğu Bye Bye Türkçe okumanızı tavsiye ederim. (Kitabın adı GoodBye Türkçe de olabilir tam hatırlayamıyorum.)

PRotype

Game Spider
Ya arkadaşlar hoş güzel diyorsunuzda. Anlam veremiyorum şu yazıyı niye 10 kat büyüklükte yazıyorsunuz? Normal yazınca gözükmüyor mu gözüküyor? Eee.. Öyleyse yazma amacınız nedir? Lütfen konu sahibi arkadaşım mesajını editler misin?

JoNeRR*

L![se]L!
kardeşim şu benim amacım teşekkür almak deil yazmışsın
orayıda değil diye düzeldirsen iyi olur:victory

HTML