Türbanlı ODTÜ ve Bİlkent'i Kazanamaz

ceyi35

New member
Arkadaşlar bildiğiniz gibi ODTÜ rektörü Sayın Ural Akbulut, türbanlı öğrencilerin ODTÜ ve Bilkent gibi üniversiteleri kazanamadıklarını, ancak açıköğretim fakültesine girebildiklerini söylemiş bir haberde. http://internethaber.com/news_detail.php?id=105100&uniq_id=1190970779
işte haberin linki burada. Siz ne düşünüyorsunuz bu haber hakkında arkadaşlar. Sizcede sayın rektörün gözlerinde bir problemmi var acaba. Yoksa kendisi Uganda'da mı yaşıyor.

react

Admin
Süper Moderatör
Uganda'da yaşıyor sanırım :)

NeCcko

Altın Üye
Traktör denilen icat bu rektör den daha faydalıdır sanırım,

Ne alaka dienler olursa evet kel alaka aynı rektörün anlattıkları gibi

T

Banned
Gözlerini kapatıp güneşi batırdığına inanan
Zavallılar Çala çırpa yayınladıkları makaleleri sebebiyle dünya basını tarafından pislikleri gözler önüne serilirken bunlar Tesettüre takmış gibi yaparak kendi Yanlışlarını unutturma sevdasına düşmüş acıyorum bu rektör adı altındaki zavallıya

free!

artık yok...
367 sayısal puan ile nereye girebilirdiniz 2005 yılında birileri söylesin..
yada ben söyleyeyim..
türkiyedeki tüm bilgisayar mühendislikleri, odtü bilkent fatih boğaziçi hariç tüm elektronik mühendislikleri...
ve tıplar hariç tabi..
gerçekten iyi bir puandı bizim dönemimizde,
ve bu puanı alan kız imam hatip mezunu,
sonuçta nerede?...
Özel bir üniversitede zarzor girebildiği bilgisayar mühendisliğini parayla okuyor...
O perukla gördüğüm her gün moralim bozuluyor,
o kapıdan girerken surat ifadeleri insanın içini yakıyor..

hala duyarsız kalabilenler var...

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Öperim ben o rektörü...
Anladın sen onu rektör..iyiki orada okumamışım...

iSpiK

Kadim Dost
sacmalık... ben burdan bılıorum oldugunu koca rektör nası bilmio ki ; )

sedapinar

New member
Müspet bilimi bırakıp falcılığa mı başlamış.ÖSSye girerken örtülü resim yasak örtülü olan zaten sınava alınmıyor.Peki hal böyleyken beyefendiye böyle bir istatistilk nerden ulaşmış.Ya kaynağını açıklasın yada saçma tespiti için özür dilesin.

klavuz13

Banned
evet günümüz Türkiyemizde bilimadamlarımızın aydın insanlarımızın tartıştığı konuya bakın dikkatinizi çekerim sadece KIL. benim güzel ülkemde üniversiteye rektor olmuş çağdaş hocam, çağdaşlığın bilimin sadece bir başörtüsüyle bağdaştırıyor. Oysaki üniversiteye hoca olmuş prof olmuş dekan olmuş rektör olmuş şu zavallı hocalar henüz daha birşeyi akıl edememişler. Akıl edemedikleride bilginin o saçın kendisinde değil kafanın içindeki beyinde olduğunu daha öğrenemediler.

Benim ülkemin hocaları ülkeyi kalkındırmak yerine kaosa sokuyorlar. ve ülkemde 21 yaşındaki asker benim memleketimde hain bir saldırıda şehit olurken kimse lanet olası terörün pisliğini tehlikesini konuşmuyor.

aferim rektörler, aferim aydın insanlar UNUTMAYINKİ ŞEHİT OLAN KİŞİNİN ANNESİNİN BAŞINDA BAŞÖRTÜSÜ VAR. O BAŞÖRTÜLÜ ANNE İMANIYLA YETİŞTİRDİĞİ YAVRUSUNU ŞEHİT VERDİ BU TOPRAKLARA. onlarda olan iman onlarda olna vatan sevgisi vallahi binde biri sizde yoktur

ChilekesH

Aerospace Engineer
Arkadaslar bizim rektore laf tamayın demicem cunku ben de hic sevmiyom kendisini :)
ama uzucu olan birsey var o da ogrencilerin cogunun rektor le aynı dusuncede olması :(

combanant

New member
Yazik Yaa Anasini Satiyim Adamlar Ünİversİteye Şortla Gİdİyor Hatta Şortsuz Gİdİyor Kİmse BİŞey Demİyor Ama TÜrbanli Gİdemİyor Öyle Bİr Şeye Getİrdİler Sankİ TÜrban Ayip BİrŞey Ulan Atalarimizdan Mİrastir O Bİze

HTML