tüm yöneticiler ve hellboy kusura bakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgdsbll

New member
arkadaşlar kusura bakmayın sizleri boş yere bu kadar oyaldım bir sürü tatsızlık çıktı vs

ben sadece alican ın belirttiği gibi msn de tanışmamıza rağmen ve bir çok konuda konuşup bişeyler paylaşmamıza rağmen benim konumu silmesine çok kırıldım

daha 1-2 gün öncede known tarafından bir paylaşımım silinmişti bir mesajda 6 program paylaştım diye ama kurallar benim paylaşımımdan sonra konumuştu bir iki yerdede mesajımın silindiğini gördüm

en son tanıdığım birinin yapması beni sanki sitede istenmiyomuşum duygusuna yöneltti ve başlık açtım

alican ın orda kullanddığı bir kelime çok ağrıma gittiği için olayı büyüttüm bu da onu sevdiğim ve değer verdiğimdendir başka biri olsa umrumda olmaz çok daha farklı konuşurdum kendi sölediği gibi bana özelde birçok konuda akıl vermiş ve yardımcı olmuştur sanırım beni kıran da bu oldu az önce tartışmalı olmamıza rağmen gene bana yardım etti :durdurun

sitede konu kirliliği yaptığım için ve sizleri bu kadar oyaladığım için kusura bakmayın ayrıca alican herşey için sağol:clap

togiiii

New member
işte galıba bu sıtenın bende alıskanlık yapmasının nedenı bu burası gercekten bır aıle ortamı 5 dakıka once kus şimdi kardes bence kımse kımseyı bırakmaz bu sıtede, ufak tefek sorunlar tartısmalar olabılır oda :) tuzu biberi

mchasso

New member
Önemli olan hatanı anlayabilmen vede buna açıklık getirebilmen güzel şey buda bir erdemlikdir eyw..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Yapılan hataları anlamak da bi erdemdir. Ama yapılan hatalardan ders çıkarılıp bir daha tekrar etmemek daha büyük bir erdemdir. Bunun farkına varman güzel. Tatlıya bağlandığına sevindim.

Hell

Başarıda bir sanattır.
Ortalığın aleve verilmesinin pek te anlamı yokmuş sanırım.
Evet sizle messenger da sohbetimiz olabilir. Ancak bunu forum kurallarında esneklik olarak yansıtamam maalesef ki.

Hatanızı anlamanız güzel. Hackhell e tekrar hoşgeldiniz.

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bosuna dememısler zararın neresınden donulurse kardır dıye. Sorunun tatlıya baglanmasına sevındım

cgdsbll

New member
yorum yapan herkese çok teşekkürler birde barıştırsanız yardım etti ama cvp yazmıyo şimdide:goz:

bu arada HÜSEYİN (BASİCLİFE) e burda yumşatmaya çalışması ve msn de yanlış yapıyosun ılımlı yaklaş diyerek ortamı sakinleştirdiği için ayrıca teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML