Tüm Müslümanlari Ilgilendiren Bir Konu

B.M.W

New member
ÇOK ÖNEMLİ Tüm Müslümanlari Ilgilendiren Bir Konu

arkadaşlar bu konu tartışma amaçlı açılmış bir konu değildir az önce arkadaşımdan aşağıdaki şu maili aldım adrese girdim ve doğruluğuna inandım ve bu konunun nekadar önemli olduğunu düşünüp sizlerle paylaşmak istedim.

İŞTE MAİL
CNN hakaretlerle dolu Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete sundu.
Amerika'dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete açti.
Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu
karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak. Ankete katilalim ve bunu
arkadaslarimiza da duyurarak geregini yapalim. Bu hepimizinbir vazifesidir.
Bunu O'na saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli cevabi verelim bu sadece bir baslangiçtir tepkimiz
bence yeterince olmali ki bir daha böyle bir seye yeltenmesinler. CNN'in internet sitesine asagidaki adresten ulasip oyunuzu kullanabilirsiniz.

:eek:ut:
http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/02/02/cartoons.wrap/index.html

Buraya girin ve QUICKVOTE yazan yerde [ No ] seçenegini
isaretleyin ve
tiklayin.

R_a_B_i_A

New member
Çok teşekkürler paylaşım için çok hassas bi konu bu ve biz de üzerimize düşen görevi yapıoruzdur inşallah...

maximus

GeNeRaL
tesekkurler kardeş ALLAH bunları yapanları cezasız bırakmayacaktır.

oylamanıın ben oy kullanırken kı durumu sole.

evet %6
hayır % 94 ınsallah bole ezıcı bı ustunlukle sona erecektır

kaptanonder

New member
gün ola hayrola günü gelir hepsi cezasını ceker :mad: :mad: yanımda olsa hiç düsünmeden kendi ellerimle bogarım onları :eek:ut: su da var aslında onlar gibi bizde kücük düsürmeyelim kendimizi uyuz seyler oylamaya batım no ların sayısı bir hayli fazla

nefesimsin

New member
walla bravo her ellerine sağlık bunu okuyanlarda çok büyük bi etkisi olucak ve herkes tebrik edecektirrrr herkes bu konuya deyinecektir

everestmc

New member
asrın ebu cehilleri var olduğu sürece bu muhammedi gençlik asrı saadet ruhu onları tepe takla edecektir

pass

New member
yes %6 no %94 zuhahahahhahahahha

anteti yaptıklarına pişman olmuştur heralde eziklerrrrr

:D

VindicatoR

New member
onlar kendi eglencelerinden anketi mi düşünürler,sonra böyle ezik konuma düşerler işte:D
iyi fark be...

betho

New member
Allah senden razı olsun kardeşim uyardığin için.Bir gün cezalarını çekecekler.....

T

Banned
arkadaşım çok güzel bi konuyu yakalayıp bizleri bilgilendirmişsin teşekür ederim bu oylama bitene kadar bu konuyu sabitlese diyorum mod arkadaşlar daha bi güzel olmazmı

HTML