tüm islam alemının cuması mübarek olsun

kral artur

New member
tüm islam alemının cuması mübarek olsun ve bu gunu bı ayetle dile getırmek ısterım

BELA İLE ULAŞILAN YÜKSEK MAKAM

Musa Peygamber bir gün yırtıcı hayvanların parçalayıp kamını değiştiği bir adama rastladı. Ve onu tanıdı.
Baş ucunda durarak dediki :
Ya Rab ! Osana itaatli emirlerını eksıksız yapan bırı idi. O halde bu gördügüm korkunç vaziyet nedir ?
ALLAH ona vahyetti ki:
Ey Musa ! Bu kulum benden kendi iyilikleri ve ibadeti ile yükselmeyeceği bir derceye ulaşmak istedi. Bende kendisinin ulaşmak istediği dereceye ulaştırmak için ona bu belayı verdim....
Başa gelen dert ve belalar günahların affını sağladığı gıbı dertlı ınsanın manevi mertebe ve derecesının yükselmesıne sevaplarının coğalmasınada yol acar Kişi ibadetleri ile varamadığı nice yüksek makamlara uğradığı dertler sebebiyle erişir..

piCAsso_07

New member
yamakasi ye katılıyorum. dinimize sahip çıkalım inançsız insanlar olmayalım. niyetim vaaz vermek değil tabiki eline sağlık karal artur...

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
Allah razı olsun seninde kardeşim
bu güzel dinimize sahip çıkmamız gerekir ama hurafeler yeterince dinimizin güzelliklerini yitirdi ..

ases

Altın Üye
eğer dinimizi kötüleyenler kadar dinimizi yaymaya uğraşsaydık bilmem dünyada müslüman olmayan kalırmıydı...eline sağlık

HTML