tüm hackhell

HAŞAVRİ

Braveheart
tum arkdaşlar yenı üyelerımızın sitede daha cabuk kaynaşması için yeni üyelerın mesajlarına ve konularına gereklı önemı gösterelım ltfen ..bu konudakı hassasıyetlerınızı beklıyorum .......şimdiden teşekkürler

karizma_5

karizmatik
neden olmasın,
açtıkları konulara ilgili olmamız
onlara şevk olacağını düşünüyorum,
elimden geldiğincede,
ilgimi çeken konulara bakıyor
ve
yorumlarda bulunuyorum,
saygılarımla

fatu

Banned
HAŞAVRİ'cim sana katılıyorum..! Yeni üyelere daha bi hassas davranmak gerekiyor evet..!

Ama bazen yeni üyeler dikkat çekmek için değer verdiğimiz yargıları kullandıklarında; insan ister istemez kızabiliyor ama yinede elimizden geldiği kadar hassas davranmak gerekiyor tabiki..!

Mesela yeni üyeler flood yaptıklarında üyeye flood yaptın deniyor ama üye flood'un ne olduğunu bilmiyor..! Bu tip üyelerimize daha yumuşak davranabiliiz..! Hata yaptın sil yerine önce flood'un ne demek olduğunu yazsak yada link versek önce buraları bi oku istersen gibisinden güzel olur..! Böyle kibar davranan arkadaşlarımızda var zaten ama bu tip kibar arkadaşların çoğalması şart tabi..!

Teşekkür ler haşavri..!

Uykusuzhergece

New member
O zaman flood demeden direk Türkçesini söylersek böyle bir sorunumuz kalmaz.
ARKADAŞLAR ARD ARDA 2 İLETİ YAZMAYIN, YASAK! :)

HAŞAVRİ

Braveheart
bi öfkedır gıdıyoruz
höyttt flood yapma
len bu konu verıldı loc
daha yenısın olmazsın
adam selam verıyoo alan yok

βèŁĩéVê ™

New member
HAŞAVRİ' Alıntı:
bi öfkedır gıdıyoruz
höyttt flood yapma
len bu konu verıldı loc
daha yenısın olmazsın
Aynen Katılıyorum Sana.. Adam Yeni Üye Olmuş yada Daha Hayatında İlk Defa Bir Foruma Giriyor Ama Bazı Aşırı Yardımsever Üyeler diyim Ben Onlara Aynen Bu Dediklerini Yapıyor.Herkesinde Gözü Var Görüyor.Herkes Daha Olumlu Yaklaşmalı Tatlı Bir Dille Uyarı Yapılmalı..Böylece Tartışmalara Son Veremesekte Azaltmış Olabiliriz..

İyi Geceler..

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
HAŞAVRİ' Alıntı:
tum arkdaşlar yenı üyelerımızın sitede daha cabuk kaynaşması için yeni üyelerın mesajlarına ve konularına gereklı önemı gösterelım ltfen ..bu konudakı hassasıyetlerınızı beklıyorum .......şimdiden teşekkürler
çok iyi bir konuya değilmişin dostum..haklısın..teşekkürler..

Uzunefe

Altın Üye
daha 1. mesajında exe veren , yada 1. mesajında reklam veren eleman her lafı hakediyor....

serselcuk

New member
HAŞAVRİ hassasiyetin için sağolasın gerçekten çok önemli bir noktaya değinmişsin.
Daha 50 mesajı olanlar yeni üye olanlara patronluk taslıyor !(ünlem) işaretli cümleler kullanıyor.İşin özeti kraldan çok kralcı oluyorlar.
Yeni arkadaşlara herzaman duyarlı ve saygılı olalım bizde ilk geldiğimizde acemiydik...
Saygılarımla iyi forumlar herkese

βèŁĩéVê ™

New member
Uzunefe' Alıntı:
daha 1. mesajında exe veren , yada 1. mesajında reklam veren eleman her lafı hakediyor....
Zaten Onlara Diyecek Yok.. Ard Niyetli Olmayanları Kast Ediyor Arkadaş.

react

Admin
Süper Moderatör
şahsen kimseyi kırmamak için flood olan mesajları birleştirip
altına edit olarak bilgi msgı geçiyorum
bu yöntemle bir daha aynı hatayı tekrarlayan olmadı
veya daha önce verilen başlıkları kapatmak yerine
daha önce verilen başlıkla birleştiriyorum
her işin başında hoşgörü olmalı
tatlı dilin işe yaramadığı zamanlarda olmuyor değil
o zaman da yapılması gerekenleri yapmakla yükümlüyüz :[

ayrıca uzunefe konuyla hiç mi hiç ilgisi olmayan bir mesaj yazmışsın
bence senin gidip iyi bir uyku çekmen lazım
hem sana yazık hem bize :]

müsaadenizle kanayan bir yaraya parmak basmak istiyorum

tase uzer siteye henüz yeni gelmiş neyse kafasına göre takılıyo orda burda bi süre sora konu açma aşkıyla yanıp tutuşuyo topicleri kurcalarkene ahanda buldum olm yeni başlayanlar&yardım bölümüne konu açayım diyo

konuyu açıyo eleman atıyorum multipleyırda fifa 2937 oynuyorum join game diyorum sörfırı görmüyo diye

şimdi kaşarlaşmış (kaşardan kasıt usta) uzerlar

höst lağğğn daha yeni gelyon sömrüyon diye ajitasyon çekiyo

yani özetle bu tarz şeylerin olmaması lazım yakışmıyor

refresh_

New member
slm çok ii sölüosunus da yeni üyeyim ve konuları ölee dolaşıorum ,mübdelası oldum hackhell in ama bi sorunum var ne yapcaımı bilmiorum,buynunla birlikte bisürü sorum var bu üyeler nerde bulamıorum,nickimin altında yabancı yasıo yabancı denmesin istiorum ve ayrıcakonu nasıl açılıo off of işte kim yardımcı olucak bana?:eek:

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
HAŞAVRİ' Alıntı:
bi öfkedır gıdıyoruz
höyttt flood yapma
len bu konu verıldı loc
daha yenısın olmazsın
en son yazdigina kesinlikle katiliyorum.
ben bu konuya cok duyarliydim ama sagolsun bazi arkadaslarin rütbe meraki yüzünden bu hassasiyetim bayagi azaldi artik

bim_28

Altın Üye
Güzel bir konuya değinmişsin zamanıyla bizlerde yeni üyeyken
bu ortamın tatlı havasına hoşgörüsüne kendimizi kaptırmışdık.
Bu geleneği devam ettirmeliyiz...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
tamam hassasiyet gosterelim cok guzel bir konuya deginmişsin ama bazılarıda verdikleri program ve ya paylasımlarında trojan bulunduruyor ve bunu bilerek yapanda var C/P seklinde bilmeyerek yapanda yani kurunun yanında yasta yanıyor.yeni uyelerin herzaman basımızın ustunde yeri var ama hata yaptıklarında yada forum kurallarına uymadıklarında herkes birden yukleniyor ve sevkini kılıyor.

adama zor geliyor kardesim forum kurallarını okumak o kadar uzun yazıyı kım okuyacak simdi deyip gecistiriyor dogruya dogru.okumasında yarar var ama yapmıyor

o yuzden biraz daha hassas davranalım yeni gelen arkadaslara hep aynı kısıler yorum yapmasın onlarında biraz istegi olsun...

HTML