Tüm üyelerin Dikkatine

HAŞAVRİ

Braveheart
Gecen Hafta Yaşanan Tartişmadan Sonra Yaşanan Olaylardan ötürü En Derin üzüntülerimi Belirtmek Isterim.düşüncelerimi Acik Ve Net Anlatmama Rağmen Bazi üyelerimizin Yanliş Anlamasi Sonucu Durum Bu Vahim Hale Gelmiş Bulunmaktadir ...yaşanan Tatsizliklarin Bayanlarin Geneline Yapilmiş Bi Saygisizlik Olarak Nitelendiren Bi Grup üyenin şahsima Istinaden Yapmiş Olduklari Dayanaksiz Aciklamalardan ötürüde Acikca üzüntümü Belirtmek Isterim..yapmiş Olduğum Yorumlarin Hiçbirin De Kimseyi Rencide Edici Ve Kişisel Görüşlerine Hakaret Edici Yazilar Yazmadim Yaşanan Tatsizlikdan Dolayi Forum Kullanicilarindan özür Diler Forumda Bir Daha Bu Tür Tatsizliklarin Yaşanmamasi Dileklerimle...

CHI€F

Kalpsiz
önemli olan hatayı anlamak ve bir erdemlik olan özür dilemesini bilmek ;) inşallah karşılıklı olur

karizma_5

karizmatik
bu konuyu açarak güzel bir davranışta bulunmandan dolayı tebrik ederim
özür dilemek erdemliliktir
umarım bundan sonra
hh de kimsenin kalbi kırılmaz,
güzel paylaşımlara devam edilir
saygılarımla

Shoulder

_-_Guns n Roses_-_
sanada bu yakışırdı helal olsun büyüklük yaptın inş bundan sonra böyle şeyler olmaz tek temennim bu

crazyquake

.::®crazy™::.
Hepimizin temennisi bu tür tatsızlıkları yaşamamak.. Birbirimize saygıda kusur etmediğimiz sürecede bir daha bu şekilde tartışmalar yaşanacağını sanmıyorum..

Moderatör
Moderatör
ßen senin samimiyetine inanıyorum Dostum ..TaLihsiz ßir mesaj olarak niteLendirdim ..Sanırım sinirLiydin o an .. Geri dönmene sevindim. iyi ForumLar

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
HAŞAVRİ senin nasıl birisi olduğunu biliyorum aslında.Sevdiğim arkadaşlardan birisin.
Bu şekilde bir konu acdıgın için ayrıca teşkl.

RuTH

Altın Üye
Tekrar HOŞGELDİN

Dostum seni tekrar görmek çok güsel. :D :D

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
İşte bu yaaa sana yakışan buydu Dostum...

ChAoS

New member
Düşünceli ve erdemli davranışından dolayı teşekkürler arkadaşım...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Ozur Dilemen Guzel Olmus

Bi Bayana Oyle Dedigin Icin Kizmistim Ama Simdi Ozur Dilemen Buyuklugunu Gosterdi

bim_28

Altın Üye
Keşke her üye bunun bilincinde olsa...

RoKeT

New member
arkadaşlar ben sunu anlamiyorum her forumda oldugu gibi bayanlara özel ilgi gosteriliyo boyle bişey yok herkes eşit olmali haşavri bunu başkasina soyleseydi banlamazdi cünkü bu forumda ben neler gordum bunun yaninda 0 kalır bence cok üzerine gittiniz bayanlara veya herneye bukadar ilgi gostermeyin hiçkimse durdugu yerde dellenmez her forumda bu boyle yeter artik adult sitelerinde bille bukadar yalakalik yapiyolar bayanlara ...
üstüne alinan laf atar bana ...

HTML