TÜrkİyeyİ Bu Tablo Yakti

mtt

New member
2002’de 10 milyon oy Meclis’i AKP’ye teslim etti. Kullanılmayan 10 milyon oy ise Türkiye’yi ateşe attı. Boşverilmese, siyasetçi birleşse Cumhuriyet hırpalanmazdı
AKP dümende, tehdit zirvede
5 YIL önce yapılan genel seçimde, gönül verdiği partilere kızıp oy vermemenin, siyasi yöneticilerin de parti menfatini ülkenin önünde tutmasının faturası ağır oldu.

Parti değil ülke menfaati önemli

2002’DE kullanılmayan 10 milyon oy sandığa yansısa, sağ ve sol partiler bir çatı altında buluşsaydı Meclis’teki dengeler değişecek, ülke refah içinde olacaktı.

Vatana sahip çıkma zamanı

MİLLETİN iradesi daha fazla yansıyacak, AKP, Türkiye’yi parçalayacak adımlar atamayacaktı. Türk Milleti, bu tabloya iyice bakmalı, tatili bırakıp Cumhuriyetine sahip çıkmalı.

KAYNAK:http://www.turkdirilisi.org/haber_detay.asp?id=740

factotum

New member
Cumhuriyete birsey olduğu falan yok sizin gibi statikocular yüzünden vatan bu hale geldi.ülke içinde kısır tartısmalar yaratanlar yüzünden.yok şeriatmış yok irticaymış yok türbanmış.Bu konuları politika malzemesi yapanlar sandıkta yüce türk halkından gerekli cevabı alacaklardır.Siz elli yıl daha bu konuları konusursunuz.halbuki Laikliğe cumhuriyete rejime bişey olduğu yok..Erdoğanın değiştiğine inanmayanlar olmaz oyle sey diyenler bir zamanlar fetullah gülenin eteğinden ayrılmayan şimdidie muhalefet partsinin aldığı kanalda (kanal turk) yardıkçılık yapanların( ki bu kişi aynı zamanda anti cumhuriyet mitinglerinde halkı galayan getirmeye çalışan)değiştiğine nasıl inanabiliyorlar(bkz.Tuncay Özkan).Bu ne yaman çelişki.açın gözlerinizi artık bu ülkede rejim ve cumhuriyet tehlikesi yok...Cumhuriyet mitingi diyerek resmen ülkeyi böldüler.erzurumda miting yapanlarla izmirdekiler kıyaslandı.iki farklı türkiye var denmeye basladı.Bu mudur cumhuriyeti savunmak.Atamın kemikleri sızlıyor.Uyanın artık uyanın!!!

mtt

New member
şaşırdın herhalde ATAM yerine, SAİT MOLLA diyecektin. Böyle düşünüyorsun ATATÜRKTEN yardım istiyorsun, NUTUK U ve ATATÜRK İLKELERİNİ alda oku neyin ne olduğunu öğren.

illegal66

New member
kardeş ne değişmesi ya erdoğan değişti o zama erbakanda değişti bhatta apo tövbe etti namaza başladı analardan tek tek zür dileyip gönlünü alacak zaen yaygara bunlar gerek yok hele bir bombacılar öldürsün kaç kişiyse bakalım bişey yapacaklarından değil cumhuriyete kimse bişey yapamaz biz sıkıldık refah tan cari açık felan saTILMA BAHANE BİZ ORTAM AIYORU Z hehee de get kardeş kimi kandırıyosunuz tartışılacak bir yanı olsa bu kadar yaygara olmazdı selametle

factotum

New member
ya saçma sapan konusmayın ben hepinizden daha ataurkçüyüm bu mu atatürkçülük..ne yani anti demokrasi mi atatürkçülük Nutuku sen oku istersen sen daha ekmeğe agu derken biz onları okuduk sizin gibi sözde değil özde atatürkçüyüz biz..boykot yapmak istemişim çıkarım olmasa bıu yazıyı koymazmısım.bu kadar mı dar düsünceye sahipsiniz benim ne çıkarım olacak günde 50 kişinin okuduğu bir yazıdan..Delinin biri bir kuyuyu tas atmış kırk akıllı çıkaramamış.hadi biraz daha uğrasın bakalım

lazzuri53

"LazigoL"
kardeş 5 yıLda ne oLdu,ne yapıLdı da tüm yük AKP'ye yükLendi?
kesinLikLe tarafLı bi yazı koymuşsun foruma,biraz objektif bak oLayLara..

bi de şu "ben hepinizden Atatürkçüyüm" Lafı var ya,işte ona gıcık oLuyorum..
Senin iki kuLağın var benim de,senin kafatasın var benim de,
senin bir düşüncen var,benim de..

mtt

New member
SimatiC' Alıntı:
Arkadas boykot yapmak ıstemıs heralde ...cıkarı olmasa bu yazıyı koymazdı heralde..
Sana cevap vermek isterdim de yaşın küçük galiba yazdıklarından belli oluyor, boykot yapılmaz edilir, koymazdı değil yazmazdı, 20 yaşının üstündeysen zaten yazdıklarımdan bir şey anlamanı beklemem, bu yazıdan niye bir çıkarım olsun, çıkarı olan varsa oda sensin hükümetin yaptığı hersey ortada, pardon bir şey yapamıyorki ortada olsun sen de kalkmış onları savunuyorsun.

fener_li

New member
akp ciler hala daha şu tayyipe rdoğanı savunuyrlarya aklım almıyor doğrusu. şaşyorum şunlara.
Atatürkçülük nedir daha bunu bilmeyenlere soruyorum akp li olanlar mı Atatürkçüyüm diyorlar. yoksa Atatürkçüler mi akp liyim diyorlar. ne olursa olsun ikisi de yanlış. ateşle barut yanyana olmaz. satükocu olan kesim ise akp dir.
var olan durumu korumak istiyorlar. neden abD böyle istiyor. neden kendi çıkarları da böyle zaten
sizlere soryuorum.
sattığınız pardon özelleştirdiğiniz kurumların üzerinde ne kadar emeğiniz var da "BABALAR GİBİ SATARIM" diyebiliyorsunuz. "BEN TÜRKİYEYİ PAZARLAMAK İÇİN GELDİM" diyebiliyorsunuz. milletin gözünün içine baka baka hangi amaçla milleti kandırmaya çalışıyorsunuz.

velhasıl kelam akp bu seçimde sandığa gömülmezse bilin ki bu akp nin bir başarısıdır. ama çok iyi yalan söyleme başarısıdır. kimse kusura bakmasın. eğer banlanacaksam banlanmaya razıyım ama az da olsa gerçekleri bilelim ve görelim. körü körüne bir inat uğruna bir çıkar uğruna bir partiyi savunmayalım.

size amcamın oğlu ile benim aramda geçen bir konuşmayı aktarmak istiyorum bunların uydurma olduğunu düşünebilirsiniz ama ben her zaman ispatlamaya hazırım. ve yeminle yazıyorum
amcamın oğlu akp parti peşinde koşuyor. akp den çıkarım var diyor. ben çıkarım nerdeyse oraya giderim diyor. senin gibi boşu boşuna MHP nin peşinden koşamam diyor. ülkenin çıkarları değil partinin çıkarları önemli benim için diyor. senin gibi koşuşturanları gördük şimdi hepsi akp peşinde. ben de öyleyim diyor. dahası var ama benim vicdanım elvermiyor. sadece akp lilerin nasıl biri lduğunu görmeniz içi yazdım bu anımı

factotum

New member
mtt' Alıntı:
Sana cevap vermek isterdim de yaşın küçük galiba yazdıklarından belli oluyor, boykot yapılmaz edilir, koymazdı değil yazmazdı, 20 yaşının üstündeysen zaten yazdıklarımdan bir şey anlamanı beklemem, bu yazıdan niye bir çıkarım olsun, çıkarı olan varsa oda sensin hükümetin yaptığı hersey ortada, pardon bir şey yapamıyorki ortada olsun sen de kalkmış onları savunuyorsun.
.Doğru boykot yapılmaz edilir,koymazdı değil yazmazdı ama mevzu bu değil ki.Ayrıntılarda çok takılmışsın.Hata bulmak gerekirse ''oda sensin'' dedikten sonra virgül koymalıydın.Ayrıca 'ki' ilgi eki ayrı yazılır.Sİyaset tartışılan bir başlığı imla ve yazım yanlışlarını düzeltme olayına çevirdin ya helal olsun.Herkesin bir görüşü vardır ve bende benim görüşümü savunuyorum.Sen nasıl onları savunuyorsan bende onları savunuyorum ve bu benim en doğal hakkım.Yaşımın ne önemi var anlamadım.20 yaşından küçüksem ki değilim kaile alınmamalı mıyım?Birsey yapıyor ki halk bu kadar oy veriyor ve 22 temmuzda da verecek.Kimsenin halkı aptal yerine koymaması gerekiyor.

factotum

New member
fener_li' Alıntı:
akp ciler hala daha şu tayyipe rdoğanı savunuyrlarya aklım almıyor doğrusu. şaşyorum şunlara.
Atatürkçülük nedir daha bunu bilmeyenlere soruyorum akp li olanlar mı Atatürkçüyüm diyorlar. yoksa Atatürkçüler mi akp liyim diyorlar. ne olursa olsun ikisi de yanlış. ateşle barut yanyana olmaz. satükocu olan kesim ise akp dir.

Atatürkçülük kimseye mal edilemez.o bir din değildir.Statikonun anlamını bilmeden kimin statikocu kimin olmadığı konusunda yorumda bulunmamak gerekir.Ne demek ateşle barut yan yana durmaz yaa var mı abi akp liyim Atatürkçüyüm.Milleti resmen bölüyorsunuz yaa.Bu güpe gündüz bölücülüktür.Bu ülkede akp ye oy verenlerin hepsi irticacı,şeriatçı, rejim karşıtı mı?Oy verenlerin hepsi Atatürk düşmanı mı?Yazık yaa gerçekten yazık...

HTML