SYSTEM OF A DOWN Klibi Atatürke Türklere Küfür İçeriyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şahane

New member
Klip bu bi ermeni hazırlamıs assalık herifler...:Sopa :vur
bizim yapmamız gereken tek sey artık bu adamları dinlememek olsun...:vur

System33

New member
Biz millet olarak düzelmeyiz zaten adamlar türklere atatürke sovuyo biz hala onları dinliyoz fan sitelerini kuruyoz bütün metalciler SYSTEM OF A DOWN müthiş diyo turkıyeye konsere çağırıyolar başka dicek yok yani...

omorfuLis

New member
Şerefsiz bunLar ya bide yapıLan yorumLarı okudum hepsi birbirinden iğrenç..

Edit : DaLıorum içeri..Esas Zoruma Giden 8.Sayfada ATATÜRK=HİTLER Yapmış DaLLamanın Biri ÖzeLine Aynen Uçtum VaLLa :)İşe Bak Ya Yapan Adamda Türk :S

Great video. You Turks deny the truth, yet make comments herein about how you want to kill Armenians. The TRUTH will prevail.
(Reply)
Ermanoz (2 months ago)
Turks will fuck your mothers!
(Reply)
hrayrig (2 months ago)
hahahaha fuck your mohamad turck hahahahaha fuck mohamad hahahaha fuck moslemz i live in canada montreal laval choomedy 68 street come and cath me bitch one more time fuck your mohamad

System33

New member
omorfuLis' Alıntı:
yorumları okumakla kalma sende yorum yaz kardeş yedi sülalelerinden gir ben oyle yapıyom valla.. acıklama yapmaya değmez onlar anlıyacakları kadarını anlamışlar zaten piç kuruları...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
omorfuLis' Alıntı:

Edit : DaLıorum içeri..Esas Zoruma Giden 8.Sayfada ATATÜRK=HİTLER Yapmış DaLLamanın Biri ÖzeLine Aynen Uçtum VaLLa :)İşe Bak Ya Yapan Adamda Türk :S

Great video. You Turks deny the truth, yet make comments herein about how you want to kill Armenians. The TRUTH will prevail.
(Reply)
Ermanoz (2 months ago)
Turks will fuck your mothers!
(Reply)
hrayrig (2 months ago)
hahahaha fuck your mohamad turck hahahahaha fuck mohamad hahahaha fuck moslemz i live in canada montreal laval choomedy 68 street come and cath me bitch one more time fuck your mohamad
montreale gidip ... lazım böle veletleri :)
olacağı odur
izlemek istemiom videoyu sinirlerim bozulmasın gece gece.

NeCcko

Altın Üye
FLeTCh®' Alıntı:
montreale gidip ... lazım böle veletleri :)
olacağı odur
izlemek istemiom videoyu sinirlerim bozulmasın gece gece.
Zaten video silinmiş
Romen lerin bi atasözü varmis köpekler istedi diye atlar ölmez die
Bunlar istedikleri kadar yırtınsınlar bi nane yiyimezler sabah programlarındaki gibi anca tartışma cıkarmaya çalışırlar

şahane

New member
neccko' Alıntı:
Zaten video silinmiş
Romen lerin bi atasözü varmis köpekler istedi diye atlar ölmez die
Bunlar istedikleri kadar yırtınsınlar bi nane yiyimezler sabah programlarındaki gibi anca tartışma cıkarmaya çalışırlar

Klip halen yayında silindigi yok iyi tıkla...

halepci

New member
bu i..bneler gene kaşınıyo kardeşim soykırım belki yok ama (olduysada iyi yapmışlar )bu gidişle düzdürecekler kendilerini zorla koskoca türkiye cumhuriyetiyle bu kadar oynanmaz adamın elinde patlar bilmiyor bu kamiller ama görürler elbet başa adam akıllı bi başkan geçerde iplerini çekeriz toprağınıs..ktiklerimin p..çleri

fa.tit

New member
madem ki Türksün sisteme göster ürksün of aman, sistem of a down... nay nay nay nay nayni naynini nay nay nay ya nay... o zaman..

SickDreTh

Altın Üye
hem dıyorsun kı Türklere kufur edılıyor en ıyı sey bunları dınlememek olsun hemde o vıdeonun lınkını getırıp buraya koyuyorsun.
bızım yapmamız gereken en ıyı sey bu vıdeoyu ızlemek yerıne sıkayet etmektır.
sen bu vıdeoyu buraya koydugun zaman o vıdeonun ızlenme sayısı artıyor.
bu i*neler de kendılerını bı b*k sanıyorlar.
konu kapatılmıstır lınk sılınmıstır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML