system of a down'ın gülünç hali...

samdem

New member
Arkadaşlar bilmeyenler için söleyim bu system of a down adlı şerefsizlerden oluşan yaratık tipliler bi ermeni metal grup...ermeni soykırımının yapıldığını söleyen ve bunu en terbiyesiz şekilde dile getiren Atatürk'ümüze ve Türklere hakaretler eden soysuzlar...En son bu Eurivission yarışmasına katılmak istiyolardı Ermenistan adına...ama şart koşmuşlardı,şartlarıda yaptıkları o kusuk şarkıya küfürlere karışılmamasıydı...Açıkçası çok korktum onların yarışmaya katılmasına....eee biz yıllarca nobel diye bişey bilmezken şimdi ermeni soykırımı vardır diyen Orhan Pamuk nobeli aldı birden...ve katılsalardı kesin birçok bize düşman ülke onlara tam puan vericeklerdi ve kesin birinci olucaklardı...Ama bu akşam Star TVde haberlerde izledim Ermenistan bu grubu çıkarmaktan vazgeçmiş,Türkiye yi karşılarına almak istemiyorlarmış...Bende bu gereksiz grubun düştüğü duruma koptum doğrusu...ERMENİ SOYKIRIMI YOKTUR...YAŞASIN TÜRK MİLLETİ...içimden geldi :durdurun:durdurun:durdurun

mercankadi

New member
SOAD katılsaydı gerçekten 1. olurdu çünkü hem düşmanlarımızdan oy alacaklardı hem de adamlar güzel metal söylüyor [Yiğidi öldür hakkını yeme]...

yüce_türk

Banned
şimdi bu gruba soysuz köpekler derim beni birileri faşist diye niteler . amannn çokda umrumda :D

soysuz köpeklerr ,

ne mutlu türküm diyene diyoruz ama türkçe şarkı söyleyemediğimiz bir yerde şarkı söyleyip birinci olma derdindeyiz . bende buna ayar oluyorum mesela :saskin

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
Türkiye yi karşılarına almak istemiyorlarmış...

bu yaptıklarının yanlış olduğunu kabullendiklerinden değil bizlerle sorun yaşamamak adına alınmış bir karar. yani siyasi bir mecburiyet.

HTML