sXe nin oyununa gelmeyin

cnyrsk

New member
eğer sXe kurarken yada kurduktan sonra çalıştırınca antivrüs programınız sXe.dll trojen olduğunu söylerse kesinlikle silin . Antivirüsten kaynaklandığını söylüyor çoğu kişi ama bu oyonlara gelmeyin ben farklı yerlerden aynı sürümü indirdim birinde trojen bulurken diyerine temiz dedi "antivirüslerin çok güncel olmasından kaynaklanıyo" diyen bile var.

virüslüyse silin gitsin.

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
en güzeli herkesin bildiği büyük server satışı yapan sitelerden ındırın. cs 1.6 kasan herkes bılır reklam yapmıyım buraya yazmıyorum.

Zeytin

Zeytin&Limon
Trojanin mantigiyla uyusan herhangi bir exe de bu hatayi verebilir. Bu trojan oldugu anlamina gelmez, ancak bu kullanilarak birseyler yapilirmi? evet yapilabilir guzel fikir :)

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
knight online oyununda böyle sxe tarzı bi program vardı, oyunu başlattığında kendisi açılıp sistemde hile programı açık mı diye tarama yapardı. aynı sxe mantığı ile çalışırdı yani. onda da böyle durumlar oluşurdu. bu gibi programların kendiler zaten birer trojendir, amacı sisteminizi tarayıp hile programı kullanmıp kullanmadığınızı belirlemek. ee adı üstünde işte trojen. ama zararlı değil.

HTML