suse 9.3 prof vs 10.0

cengizcoskun

New member
selam arkadaşlar linux ta çok acemiyim suse yi denemek isterim 9.3 prof veya 10.0 yada 10.1 hangisini tavsiye edersiniz usb zoom 5510 ve zoom pcı modemim var yazıcı yok fly tv kartı var conextant çipli fax modemim var (fax olarak kullanabilmeliyim) mustek 1200 ub tarayıcı ki zaten hemen hemen tüm linux versiyonları tanıyor önerilerinizi bekliyorum unutmadan tavsiyeniz dogrultusuna download edicem saygılar

x_user

New member
arkadaşım bence suse nin web sayfasından kullandığın donanımlar ile iligili araştırma yapıp kendinde karar verebilirsin hangi dağıtım versiyonun seçebileceğini benim fikrim bu

izge

New member
zoom adsl modem conexant marka chıp kullanıyor bıldıgım kadarı ıle bu chıplı adsl modem lerı ve fax modemlerı (56k) kurman zor lınux tabanlı ozellıgı olup olmadıgına bak ısın zor ben en eskı lınux surumlerını makınama kurmaya calısırken cok zorlandım connexant ın aracı drıverı var yanı uyumlastırıyor ama cesıt ve verı yolu farklı oldugu ıcın umarım basarır sın suse nın en son surumlerı belkı ısını gorur ama dıgerlerıne hıc ugrasma bence nedenı drıverlerını suse wındows tabanına gore secıyor arkadasın dedıgı gıbı sıtesınden drıverlerını arastır ondan sonra kur saygılar izge ;)

MC_DESS

New member
chmod 777 chmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binachmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.bincchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binchmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binhmod 777 amsn-0.94-linux-installer.binmsn-0.94-linux-installer.bin

HTML