Subliminal Mesaj=Sex-Pentegram....

HQLManiA

New member
Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tekniklerin amaçları, etkisi, kullanım sıklığı ve rekabet gibi konularda ahlaka uygunluğu konuları tartışmalıdır.

Bir Video İle Baslamak İstiyorum:

http://youtu.be/TMNZvoNNGEQ

Resimler:

chester26

♫Цпẳρρя&#1
Bu akdar ince ayrıntıyha girdiklerini bilmiyordum oha diyorujm

ipandooora

New member
gelenler diye bir dizi var bende orda görmüştüm ama bu kadar derine inmek paranoyaklıga sebep oluyo ben bi ara fena kafaya takmıstım bunları :)

special_ag

New member
sevişmeyi seven bir adam olarak birinin bana mesaj vermesine gerek yok :D ben horoz misali abi felsefesini yapmam tadını çıkarırım :)

SKesici

New member
bu erkek veya kadın olmakla alakalı değil. sex insanın doğumunu simgeler. doğum insan hayatındaki en güçlü simgedir ve sex ile alakalı olan herşey insanın bilinçaltında sinyaller oluşturup, aynı anda izledikleri konuyla veya resimle ilişkilendirmelerini sağlıyor.

güzel paylaşım, eline sağlık.

III. Göz

Altın Üye
sondaki facebook login ekranındaki resminden ortaya çıkarılan şekili her insan bulutlardan da çıkarabilir. Birşey paylaşılırken düşünüp kontrol etmeden paylaşmayın iftiraya girebilir yaptığınız.