Stres Ölçme (Müthiş Bişey)

MustiX

New member
Kirmizi kareyi mause sol tusu ile tutarak mavi sekillerden ve siyah kenarlardan uzak tutarak
stresinizi ölçün.

testi Amerikali pilotlara yapiyorlarmis.Pilotlar yaklaşık 2 dakika, normal birisi ise 18 sn. kadar dayanabiliyorlarmis
.

Strese Dayan :)

sonucları yazmayı unutmayıınnn :)

Cakiin

New member
yaw biladerim dedigin gibi 18 e kadar iyi ondan sonra hızlanıyo şekiller yada mausun kıpırdadıgı için hızlanıyorlar...
20 kadar çıktım...ondan sonrası gelmedi oturup ne nerden çıkıyo ezberlemek lazım
18 e kadar hemen hemen hiç kıpırdamadan duruyorum ama sonra kıpırdadınmı felaket hızlanıyolar....sonra vuruyorsun....

SEKSEKCI

New member
11.469 sn:))) Ama benim lap top mause ayarı farklı yinede iyi basarı cok zevkliymis bu ya:)Kendini gelistirirsen cok fazla daha kacabilirsin güzel paylasım eline koluna klavyenin tusuna saglık:)

daL

New member
blader 25 sn yaptım ama yapılcak gıbı deıl ben ınanmıorum 2 dk yapılabılecek bır ınsan oldugunu

_Esem_

New member
1 dk yapman olanaksız yaptıysanda caps göster ama dikkat et belli etme montaj olduğunu ayrıca bu oyun evet verilmişti 18 saniyeden fazla yapan zekidir diye ama bence iki açıklamada yalan

Cakiin

New member
abi size helal olsu ne diyim
ben 25 geçemedim...beyler sırrı nedir yaaaa..
çok hızlı nasıl yaptınız 1 dk kusur saniyeyi
taktım kafaya.çözecem...

MustiX

New member
ben en fazla 21 sn yapmıştım valla fazla yapanlara helal olsun gercekten de baya zor bişey

StrikeMan

New member
yok aga kafayı yicem yaparım sonuna kadar felan diodum başlarda ama olmuyo yani 23.283rekorum :D

A_S_Y_

New member
iiyki pilot olmayi düsünmemisim. düsünsenize bunu yaptiriyorlarmis:D 19sn ye dayanabildim. tabi 5. oynamadan sonra cok ugrassam daha fazlada olurdu

мєяωєм

New member
11.437sn cinlerim tepeme geldi ne kıl birşey yaa

HTML