Steaua Bukres takımı önünde nasıl bir performans gösteririz?

Steaua Bukres önünde nasıl bir performans gösteririz?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legolas53

New member
kim eleniriz demiş merak ettim :) şaka bir yana ! ELERİZ AMA NASIL OYNARIZ YADA OYNARSAK GOL ATARMIYIZ ? skibbe leverkusen'de çalışırken geçen seneden Galatasaray'ı iyi tanıyor! yani öyle bir Galatasaray hayal etmişki sami yen'de bizi boğar ama her koşulda ! gol yemeden bitirmeliyim mantığıyla çıkmıştı ! sahaya ! şimdi o maçta yağmur faktörü bir yana ! muazzam galatasaray'ın eksiğini şimdi en iyi görebilcek kişi kendisi ! yani biz evimizde neden ! geçen sene bir avrupa takımını yenemediğimizi en iyi o bilir ! (sion hariç)bir taktik sunmak galatasaray'a şöyle böyle oynasın demek biraz yanlıştır ! çünkü maçlık taktikler ! geleneği olmayan sıradan takımlara aittir!! HERKES BUNDA HEMFİKİR olacaktırki ; oyuncular değişiyor efsane değişmiyor ! yani galatasaray her avrupa maçında rakip ayırt etmeksizin boğarak bunaltarak presle oynayan bir takımdır! yine bükreş maçında aynısı olacaktır !şüphesiz (İNŞALLAH)

GameOver

»¿GaMeOveя™¿«
hazırlık maçlarındaki performans cok yetersiz.7 agustos ta transfer sezonu bitiyor.
ayrıca daha il 11 sekillenmedi,1860 munih karsısında hoca 11 bulamadı.
ben umutsuzum

kraaal

New member
Hocam avrupada başarıya açız. Güçlü ve inanan bir takımımız var ama yine de korkuyorum. 2003 ten beri avrupada bir ''HİÇ'' iz. Ama her zamanki gibi GALATASARAY' a güveniyorum. Eleriz Allah'ın izniyle.

LaKe Of TeArS

New member
hazırlık maçları baz alınarak yapılan yorumlar yanlış bence...
takım sezon öncesi yaptığı antremanı sezonun hiç bir döneminde yapmaz..
dolayısıyla yorgun bir takımımız var ve alddığımız sonuçlar normal...
bükreşi yeriz biz:D:D

capkin_08

New member
Ben Herkezden Umutluyum Bütün Futbolcular Ellerinden Geleni Yapacaktır Eleriz Bence Ama Lincoln Batırıcak Yine Gibime Geliyo Bi Satamadılar şu Adamı Bela Oldu Takıma

TaBi

Since1984
öldürcez mahvetcez onları ya cimbomu düşündüğüm kadar kendimi düşünmüyorum uykularım kaçıyo Lincoln e bişey olcak sakatlanıcak diye bu neya ama ben çok fena bir atmosfer ve Galatasaray bekliyorum Skor olarak ta 2-0 veya 3-1 alırız Arda bitane yazacak kesin...

S

SiR ReaLiST

Guest
Açıkcası Elememiz Bu İki Maça Çıkacak Olan Kadroyla Doğru Orantılı...

Sakatların Maç Saatine Kadar Yetişmesi, Oynayıp Oynamamaları İkinci Maça Bile Yatişemeyebilecek Olan Oyuncuların O Maçta Son Dkda Oynayıp Oynamayacak Olmasıyla Da Doğru Orantılı Olduğunu Düşünüyorum...

Örnek Mi Bakın Ümit Karan İlk Maçta Yok Nonda Var Bana Biri Maç Öncesi İki Oyuncu Sakat Olmayacak Kimi Tek Forvet Oynatırsın Derse Neden Böyle Diyorum Skibbe Tek Forvet Oynattığı İçin İkisinden Biri Mecbur Tercih Edilicek Ben Ümit Derdim Yani Ümit Kayıptır Bu Durumda Nonda Desen Tam Bir Soru İşareti Hazırlık Maçlarında Desen Fiyasko Kısacası İki Maçta Kadrodaki Sakatların Durumu Ve Skibbe'nin Maç Kadrosundaki Tercihleri Bu Turun Şeklini Belirliycek...

Ama Ben Zorda Olsa Eleyeceğimizi Düşünüyorum...

Nasıl Mı? Örnek Vericek Olursak Burda 1-0 Rövanşta 1-1 Gibi Skorlarla Turu Geçip Gruplara Kalıcağımızı Düşünüyorum...

oLdness_07

The Darkness
iLk Maç için UmutLu ßir şey söyLemeyeceğim önemLi kozLardan ßiri ek*** ümit karan...We skippe Tam ßir Kadro oturtamadı dewamLı ßir arayış içersinde we Taktiğininde bu oLduğunu söLemişti sanırım...ßence Çok yanLış GaLasaray gibi Türkiyenin en büyük klüpLerinden ßirinin rakibe göre ßir 11 sahaya Çıkarması ne kadar doqru oRası tartı$ıLır..Söz geLimi stea'da kökLü ve İyißir klup.Galatasaray açık bir gerçek ki geçen seneki performansında değil...ßen iLk maçta beraberLik ikinci maÇta ise Gs'nin 2-0'Lık gaLibiyete uLaşacağını..Zorda olsa GrupLara kaLacağını düşünmekteyim.Ancak Gruptan çıkarsa noLur açık açık söLeyeyim...eğer hazırLık döenminde izLediğim GaLatasaray oLursa SıfıR Çeker...Emin oLun...​

sputnicker

New member
ben fenerbahçeliyim ama inanıyorum ki galatasaray bükreş ekibini kolayca eler ...
bu sene şampiyonlar liginde iki takımımız da büyük başarılar kazanacak bence ...

manda

New member
geçen sene cimbomun awrupa defterini skibbe kapatmıştı aynı şeyi bu sene yine tekrarlayacak.şampiyonlar liginin gediklisi bir takım için şampiyonlar ligine girmek hobiden çok fobiye dönüşmeye başladı............Allah yardımcımız olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML