Standart bir gününüzü nasıl geçiriosunuz??

standart bir gününüz nasıl geçio

• bütün gün evde bilgisayar başındayım...

Kullanılan: 20 46.5%
  • kız arkadaşımla dolaşıom=)..

Kullanılan: 2 4.7%
  • yeni bi iş üstündeyim..

Kullanılan: 3 7.0%
  • hiçbiri(aydınlatın bizi..)

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43

Romtlck

New member
ben son bi haftadır herkesin istanbul'u terketmesi sebebiyle kendimi bilgisayarıma vermiş bulunuyorum.Bakalım siz neler yapıosunuz...

A

AngeL

Guest
seçeneksiz anket yasak arkadasın bence smodlar yada bölüm modu arkadas gördüğünde kızıcaktır.

Leke

Altın Üye
Hiçbiri . Genelde dışardayım . Evi otel niyetine kullanıyoz . Bir gün kovcaklar ama ben ondan önce askere gitmiş olcam .
:)

A

AngeL

Guest
sabah 6,30 da kalkıyorum 8,30 da işyerinmde olup 9 da işe başlıyorum.. 19,00 da işten cıkıyorum eve gitmem 20,30-21,00 ı buluyor ondan sonrada evde pc basında duruyorum 2 gibi yatıp sabah tekrar işe :D haftasonlarıda cıkarsam bi c.tessi günleri cıkıyorum pazarlarımı kendime dinlenmek için ayırıyorum.

ahmetcan

New member
Ben de pc nin başındayım şu sıralar kız arkadaşımla pek görüşemiyoruz malum ortalama yükseltmeler var :D bi pc bi de ders başka bişi yok

Sabahları 7de kalkıp işyerine gidiyorum.
Babamın işyeri (market) arka tarafında bilişim odası var benim
Açıyorum bilgisayarlarımı saat 9'a kadar onlarla ilgileniyorum. Bu sıralar bütlere kaldık, 9:10'da eve gidip sınavlara çalışıyorum Eylülün 4ünde. 12de işimi bitirip 1 saat eski aşklarımı düşünüyorum. Hep keşke diip duruyorum

1'de tekrar ofisciğime geliyorum :)
Ne sabah kahvaltısı ne öğlen yemeği. Bazen arkadaşlar çağırıyor onlara gidiyorum onlar söylerse yemek yiyorum. Acaip beleşçiyim ehauh
saat 5te yeniden derse geçiyorum çok zor ama olsun..

Saat 9da yeniden ofisciğe geliyorum. Bu arada ben ofiscikteyken market boştaysa onunlada ilgileniyorum. Bu yüzden çok yoğun oluyorum.
Bazı zamanlar teknik servisine baktığım cafelerden çağrı geliyor onlara gidiyorum.
Uygun fiyatlı parça bulursam onları satıp geliyorum

Saat 12'de marketi kapatıyoruz hemen cep telefonundan msn'e giriyorum.Benim için vazgeçilmez bi tutku saat 3te çıkıyorum, 5e kadar partnerimle konuşuyorum
saat 5:15'te rüyalar alemine dalıyorum ve tekrar 7de kalkıyorum....

Tabii 2 günde 1, ders çalışırken uyuyorum :p Kim dayanabilir ki 1,5 saat uykuya

Boş kaldıkça hayata lanet okuyorum, hosting işi yapıyorum, nerde iş verecek biri olursa onun peşinden koşuyorum, 2 haftada 1 cuma namazına gidiyorum. Ailemle takışıyorum (birgün babam evden kovacak)

Ama aklımda hep bugün hangi sponsoru keklesek, nerden para kırsak fikri var :) Hep bugün dünden daha ileri ne yapabiliriz diye düşünüp projelere dalıyorum. Çok zevkli oluyor...

Ne kadar monoton ve cins bir hayat değil mi?

Gєηco

Altın Üye
8:30 dan 8:00 a kadar pc başındayım başkada hiç bir aktivitem yoq....:(
işyerinde............

react

Admin
Süper Moderatör
genelde pcdeyim. Zaman zaman dışardayım dolaşırım..sahilde gece 3 de çıkarım evden :D

react

Admin
Süper Moderatör
Onu yapan buraya yazmaya zaman bulamamıştır haha :D Anketi açık yapsaydın daha iyiydi ya

'StİnG'

Banned
SABAH TÜRK SANA T MÜZİĞİYLE UYANIRIM APLAMIN SAYESİN DE :p
dha sora kahvaltı filan derken saat 1100 i buluyo...
kankimden bi telefon almaya geliom seni biyere ayrılma ...
biaz gezip tozuyoz bakırköy sahilin de ...daha sonra eer arac olursa taxim i boylarız ...
benim aklım hep pc dedir tabi :D
eve 3 te filan gelirim en erken daha sora pc yi açar ilk tıkladıım yer standart yer olan hackhell e bi göz atarım son mesajlara ...
bi yandan da aplam nescafe yapar ...
sıkılana kadar pc başında kalırım ...
geceleri de bi arkadaşımı alıp yemeğe filan gideriz ... sora kafalar demlenir ...
bir gün daha biter ... ama ALLAH için hiçbişey yspmsdıımıx ve de boş bir gün daha :(

SEPTAGH

New member
sabah 8 de ofisteyim.Kahvaltı faslı falan 9 oluyo . 9 da şantiyedeyim çoğu zaman biraz inşaatı dolaşıyorum ustabaşları ile konuşuyorum ihtiyaçlarını öğreniyorum.Sonra şantiyedeki ofise giriyorum.Başlıyorum kripto dokümanlarını okumaya ilginç ve faydalı olanları Hackhell de paylaşıyorum.Sonra hatunla konuşuyorum.Haftada 2 gün istanbula giderim ama kısmetse taşınıyorum seney istanbul'a.Eve kaçta geldiğimi bilmiyorum bazen iş uzuyor.Pek yemek yemem arasıra sonra alırım sigaramı otururum pc başına kulaklığımı takar müzik dinlerim.İfrit'i sinir ederim.Akşamları en büyük zevkimdir İfrit i sinir etmek.:):)

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Sabah Kalkiyorum Saat 11 Gibi Kahvalti Yapmadan Bilgisayarin Basina Oturuyorum.
Saat 2 Gibi Yemmek Yiyorum Tabi Bu Kahvalti Oluyor. Tekrar Bilgisayar Basina Geciyorum.
Saat 9 Gibi Aksam Yemegini Yiyorum Yine Bilgisayar Basindayim.
Gece Saat 2 Gibi Birakiyorum Bilgisayari.saat 3 Gibi Tekrar Oturuyorum Bilgisayarin Basina.
Saat 5 Gibi Yatiyorum.

Ertesi Gun Yine Ayni Yine Ayni
En Monotonu Benimki Galiba.

Bu Arada Disariya Cikamiyorum Alerji Hastaligim Var. Sadece Odanin Icindeyim :(:(

Death_AngeL

Banned
sabah 11 de kalkarim kahvalti yapmadan direk akademiye aksam 7 ye kadar ordayim daha sonra ewe gidiyorum 8.30 gibi evde oluyorum daha sonra Ark.Bilgisayarlari bos olursa hemen hackhell'e geçiyorum.Arkadaslar geldikten sonra yaylaniyorum bilg.dan.Daha sonra sabah 3-4 e kadar ders çalisiyorum diger günlerde böyle.Cumartesi pazar bazen bursaya giderim gezerim kafa dinlerim iste böyle geçiriyorum günleri

bim_28

Altın Üye
Ah bir Pc'mle baş başa kalabilsem.
İşlerim oluyor...

simyacı

New member
sabah7.30kalkarım8.00işteyim. Kahvaltı yaptım bilgisayarı açtım 8.30-9.00 oldu sigarayı bırakalı 1 hafta oldu öğleye kadar yapacak birşeyler bulmalı arkadaşlarla geyik yapsak illa birisi bi sigara uzatır öyleyse gir bilgisayara ooo saat 2.00 olmuş arada gelen telefonları cevapladık şimdi servis zamanı yükle malları istanbulun altını üstüne getir müşterilerle klasik muhabbet işler nasıl abi iyi be hamd olsun sizin işler nasıl abi çok şükür tahsilat biraz sıkıntılı ama. Ya ihracat durdu bu sıra iç piyasaya çalışıyoruz oda para kazandırmıyor be abi vs vs bu arada günü bitirdik sigarada içmedik

demilles

New member
sabah 07.00 kalkıyorum kalvaltımı yapıyorum sonra 08.00 işyerinde oluyorum ve akşama kadar bilgisayarın başından kalkmıyorum tabikide bağımlı olduğum hackhell dan başka bişi yapmıyorum..bir gün bu yüzden babam işten kovarsa şaşırmam ama burası herşeye değer:)

.Carnage

New member
sabah 7 akşam 12 pc başındayım babam beyninde tümör çıkıcak diyor ama naapalım bütün arkdaşlarım teker teker sattığı için pc'ye verdik kendimizi.

HTML