Sta4 cadi win 7de 64 bit çalıştırma yöntemi

pyrzms

New member
Arkadaşlar ltp portu olmayan vista ve Win7 dizüstü bilgisayarlarda sta4 cadi çalıştırmak isteyen arkadaşlar.

Win 7 de vmware workstation sanal makine ile xp kurup sanal ltp portu oluşturarak win 7 64 bit dizüstünde sta4 cad çalışıyor. çok ihtiyacı olan arkdaşlar bu şekilde bu sorunu aşabilirsiniz.

pyrzms

New member
vmware adlı programı kurunca windows içine istediğin işletim sistemini kurabiliyorsun. Bu şekilde win 7 64 bit yüklü asus dizüstümde sta4cad çalışıyor. hemde hiç bir sıkıntı olmadan.Daha detaylı anlatmak için rehber hazırlamam lazım onada vaktim yok. vmware için nette arama yaparsan nasıl kurulacağını indirme linklerini bulabilirsin. zaten sanal makina kurulduktan sonra sta4cadı sanal xp içine kurabiliyorsun.

orka1717

New member
arkadaşlar win t de sanal makine ve xp mod var
internetten ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz
ben o şekilde kullanıyorum gayet güzel çalışıyor

pyrzms

New member
Win 7 ultimate kullanan arkadaşlar xp mode ile deneyebilir. Ben win 7 home premium kulladığım için vmware kullandım.

kardesim

New member
yaw bu sta4cad çalışıyormu çizim alamadım ben bir türlü alıyorum diyenide göremedim ??? yıllardır denememe rağmen bir türlü olmadı ?

bobcad

New member
Biri şu işi güzelce anlatsa çok makbule geçecek, win7 de nasıl çalıştıracağız?

bobcad

New member
Win 7 ultimate kullanan arkadaşlar xp mode ile deneyebilir. Ben win 7 home premium kulladığım için vmware kullandım.
sn pyrzm;
benim makinede de win 7 home premum yüklü nasıl yapcaz tam olarak , birde kurduğunuz programı paylaşırmısınız bilgisayar özellikleri ekte
teşekkürler...

bobcad

New member
sn pyrzm;
sizin kurduğunuz 200 tdy uyumlumudur acaba? ben virtualbox kurdum yanlız analiz bölümünde hata veriyor.

HTML