sporla futbol ayrılsın

seloaslan

New member
Spor genelden LüTfEn futbolu ayırın

bence futbolun sporgenelden ayrılması daha verimli bir spor genel paylaşımı sağlayacaktır ilgilerin yardımcı olmasını bekliyorum bu konuda ki görüşlerinizi bekliyorum

seloaslan

New member
herkes öle diyo orada sadec futbol yok orası spor genel
ama uğraştığım için şöyle diyeyim
iki saat sporla ilgili bir konuyu okumak için göz gezdiriyorum
sebebide sürekli futbol yazılması ve aradan sporla ilgili konuları bulmanın zor olması
inanın 2 ay önce hackheli okumaya başladım daha sporda 3 tane futbol harici konu gördüm
2 sinide ben açmıştım zaten lütfen bu konuyu bi daha düşünün ve kritiğini yapın sayın yetkililer
futbol dışında sporla ilgilenen bizler zorluk çekiyoruz bu konu canımı bile acıtıyor
ince düşünün biraz

örnek bakın sayfa bir spor genel
futbol harici sadece bir konu (formula)
şimdi iyi düşünün

DeRSaaDeT

Islambol
itiraf ediyorum hh spor bölümüne üye olduğumdan beri girmedim :) çok da mühüm bi konu değil benim için(tartışma varsa zaman zaman birbirini kırma varsa ben yokum =) ) ama diğer üyeler rahatsızsa yönetimde onaylarsa ayrılabilir.

seloaslan

New member
tartışma deel dostum
spor başlığı altında sürekli futbol konuşuluyor
bazıları forumu yavaşlattığını düşüne bilir
ama spor genelde sabit konulardada futbol var bir tane nba konusu sabit
ben forumun her bölgesinde dolaştım çok güzel paylaşımlar var ama spor sanat gibi konulara her gün giriyorum ilgi az
bu ilgiyi canlandırmak istiyorum
bunun içinde sporla futbol konusunun ayrılması taraftarıyım
inanın çoğumuzun tanışmadığı pek çok spor aktivitesi var
amacım bu aktiviteleri insanlara tanıtmak ama ne zaman bi konu açsam spor bölümünde
konu futbolun %999999olmasından dolayı boğuluyor kimse farkedemiyor
beni haklı bulan moderatörler varsa lütfen yardımcı olun
sitedeki geçmişim az
teşekkürler

SEN Paylaşımını yap o bölümde madem hep futbol varmış,sen başka konular aç bizde gereğini yapalım okmi?

AL@RM@

New member
Genel spor arkadasım

tenis
Su sporları
Futbol
Voleybol
Buz patenı
Atıcılık
Binicilik

Aklına ne gelirse orda paylaşablirisn.

Gereksiz bence.

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
dostum kendine göre haklısın şöyle bir baktım 3.4 tane futboll harici konu açmışsın ama ilgi görmemiş.Yanlız sen bu tür konuları ayrı bir bölümdede versen üzülerek söylüyorum yine fazla ilgi beklenemez...ülkemizde spor denilince akla ilk gelen futboll,diğer spor dallarına ilgi malesef yok denecek kadar az:( yani kısacası ayrı bir bölüme gerek yok bu tür paylaşımlar spor geneldede olsa ayrı bir bölümdede olsa futboll kadar ilgi odağı olması çok zor.

seloaslan

New member
yaw napam bu kadar çırpındık olmadı
ama inanın futbola içimden çok küfür ediyom kusura bakmayın
nese ben çabalarıma devam edecem saolunyorumlarınız için

osiris_cemo

New member
bence haklısın :D +1

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
bence bi sorun yok olsa da olur olmasa da

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
gerek oldugunu düşünmüyorum

genel spor da diğer spor dallarıyla ilgili daha çok konu açalım deseydin ona katılırdım.

HTML