SP-AKP / Ayıptır AyıP! Utanın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anasayfa1

New member
Saadet Partisi ÇağLayan Mitingi;

AKePe Zeytinburnu Mitingi;

Yukarıdaki meydan 30 eşit parçaya bölünmüş ve emniyetin rakamlarına göre her parça 28.bin kişiyi oluşturmuştur. ayrıca Çağlayandaki kalabalığın sayısı ise 25.000 olarak belirlenmiştir. buna göre aşağıdakilerden hangisi doğrudur?
a) Bu doğrudur. Rakamlar gerçektir.
b) Çağlayan fotomontajdır.
c) Kazlıçeşme eksiktir(yandaki adamlar da var canım)
d) Bu bir SAADET iktidarı müjdesidir.
e) Taşıma adamla ancak bu kadar olur...

NOT: KIYAS İÇİN İKİ RESİMDEKİ CANLI YAYIN MİNİBÜSLERİNİN BOYUTLARINA BAKINIZ !

KarteL Medya Beni DinLe : Her Ne kadar sakLasan dahi , Saadet Partisi bu üLkenin Tek Gerceği ve Ülkenin en kökLü en büyük Partisidir.

viroutic

New member
pazartesiye az kaldı sonuçları sandıktan sonra göreceksin :) ama SP inat etme! gel
CHP & DSP & MHP ittifakına karşı AKP ye destek ver. boşa gitmsin israf olmasın oylar bundan iyisi can saglıgı ;)

gokhanka_1

New member
Sen orada olsaydın ne kadar insan olduğunu farkederdin.Bu fotoyu nerden aldığını bilmiyorum ama montaj olduğu kesin;) Başka yerlere bak bence...

Anasayfa1

New member
PHP:
Bak sen Hz.İbrahim aleyhisselam kıssasını anlatacaksın böyle söyleyenlere..

Hz.İbrahim'i ateşe atacakları sıra bakmışlar karınca su taşıyor ateşe, karıncaya sormuşlar nere götürüyorsun o suyu, oda demiş ki "Yangını söndürmeye". Yahu demişler o kadar suyla o ateş sönermi hiç. Oda demiş ki sönsede sönemese de SAFIM belli olsun.. 

Birde galiba karga olacak oda tutmuş çalı çırpı topluyormuş ateşi körüklemek için. Ona sormuşlar sen ne yapıyorsun? O da demiş ki "ateşi körüklüyorum". Yahu demişler ufacık çalı çırpıyla mı ateş körüklüyorsun. Oda demiş ki, bu ufacık çalı çırpı belki ateşi körüklemeye yetmez ama en azından SAFIM belli olur..

Gene bizim mubarek hayvan karınca bir gün çıkmış yolla, HACCA gidiyormuş. Yolda sormuşlar nereye böyle karınca diye. O da demiş ki HACCA gidiyorum. Yahu ufacık ayaklarınla HACCA nasıl gidiyorsun, oraya varmadan ölürsün demişler. O da evet belki benim nefesim yetmez oralara varmaya, o mubarek toprakları göremem ama en azından o yolda ölürüm ve Rabbime de hedefe varamadım ama senin yolunda öldüm derim, demiş..

Yani biz burda SAADET PARTİMİZİN iktidarını göremeyebilirz, belki bizden sonrakiler görecektir. Belki Hocam tek başımıza iktidar olduğumuz dönemleri göremeyecektir. Ama Ahirette hesaba çekilirken bu yolda çalışıp hedeflediği yere varamasa bile bu yolda öldüğünü belirtecektir..

Bizler bu yola ALLÂH RIZASI İÇİN çıktık dostlar, parti vakıf dernek bunlar bahane, zamanın silahı ile yani siyaset yaparak biz bu yolda KÜFÜR ile mücadele ediyoruz. Yoksa partimiz varsın olmasın, derneğimizi varsın kapatsınlar, ama Kalbimizde ki ALLÂH inancını kapatamazlar. 

Ve ne kadar engel koyarlarsa koysunlar, ne kadar iftira atarlarsa atsınlar kazanan HAKK taraftan olanlar olacaktır. Biz bunu göremesekte bu yolda çalışarak aynı mükafatı alacağız ALLÂH'ın izniyle..

hz isaya 12 kişi iman etmişti...
azdı sayıları... ama mümindi...
bugün milyarlarca insan ilah diye tapınıyor...
sayıları çok ama küfür içindeler...
sayıdaki çokluk mühim değildir...
yeteri kadar az bölünecek kadar çokdan iyidir

Yine anLaşıLmadıysa ŞöyLe ifade edeyim ;
Bush 'a gideceğine Boşa Gitsin OyLar!

Sen orada olsaydın ne kadar insan olduğunu farkederdin.Bu fotoyu nerden aldığını bilmiyorum ama montaj olduğu kesin;) Başka yerlere bak bence...
Vatan ve RadikaL GazeteLerinin 16 Temmuz Arşivine bakh :)

gokhanka_1

New member
O kadar insanı mümin olmamakla suçlamak senin de benim de haddime değil. Aynı şeye inanıp farklı yollardan gidiyorlar de ileriye geçme. Bu işi sulandırma.

cliper1907

forum elektro gitaristi
saadet partisi barajı aşarsa ne yapsam ne yapsam hıh burada tebrik konusu açacam o derce yane saadeti tebrik etcem

rosıcky003

New member
viroutic' Alıntı:
pazartesiye az kaldı sonuçları sandıktan sonra göreceksin :) ama SP inat etme! gel
CHP & DSP & MHP ittifakına karşı AKP ye destek ver. boşa gitmsin israf olmasın oylar bundan iyisi can saglıgı ;)
utanmadan bırde dıyon oylar bosa gıtmesın gelın akp ye ... bız davamızdan vazgecermıyız...
sızler gıbı davayı satar koltuk pesıne dusermıyız... gıdın sız amerıkanın ısraılın usaklıgını yapmaya devam edın ...YEMEZZZZZZ

Anasayfa1

New member
gokhanka_1' Alıntı:
O kadar insanı mümin olmamakla suçlamak senin de benim de haddime değil. Aynı şeye inanıp farklı yollardan gidiyorlar de ileriye geçme. Bu işi sulandırma.
Bu işi suLandırmak değiL asLında , doğruLarı bas bas haykırmaktır .
Aynı şeyLere inanmıyor ve aynı yoLdan yürümüyorLar ,
Hemen kıyasLıyaLım

AKePe ; Saadet Partisi ;

İMF ci İMF karşıtı.
AB yoLunda İsLam Ortak BirLiği D8 'i tekrardan bütünLeyip birLeştirme yoLunda .

2 Örnek yeterLi zannedersem .
Bu vermiş oLduğum ÖrnekLerin açıLımını yapmaya caLışsam , sabaha kadar aLtından cıkamam . AçıLımLarına yer versem biLe fikirLerinizi değiştirebiLeceğimi zannetmiyorum , Hidayeti kararmış AKePe LiLerin:) Ne kadar anLatsan boş ...

free!

artık yok...
islam birliği diyorsun, kimlerle islam birliği yapacaksın? türkleri sevmeyen iran lamı?
amerikanın ırak ıylamı? zor durumdaki filistinlemi? yoksa hiç bi olayı umursamayan arap ülkeleriylemi? merak ediyorum

Anasayfa1

New member
freemitnick' Alıntı:
islam birliği diyorsun, kimlerle islam birliği yapacaksın? türkleri sevmeyen iran lamı?
amerikanın ırak ıylamı? zor durumdaki filistinlemi? yoksa hiç bi olayı umursamayan arap ülkeleriylemi? merak ediyorum
PHP:
AL Kardeşim D8 ÜLkeLerini veriyim sana ;

Türkiye
Mısır
Bangladeş
Endonezya
İran
Malezya
Nijerya
Pakistan
Neden kuruLdu biLiyormusun ?
FiListin i katiL İsraiLden kurtarmak için .
Irak'ı tekrar istikrara kavuşturmak için .
Sen bunu anLamazsın ki tek tarafLı bakıyorsun oLaya .
Takmış oLduğun AT gözLükLerini çıkar istersen :goz:
Bu D8 tüm insanLığın Saadeti için kuruLdu . AB dedikLeri de Tüm HristiyanLığın BirLik ve beraberLiği için kuruLmuştur .
SafLarımız BeLLi oLsun artık . %99 'u müsLüman oLan bir üLkedeyiz , asLımızı inkar etmeyeLim .

viroutic

New member
Allah aşkına bir avuç insansınız hala inat edip kapris yapıyonuz AKP milli görüşünde destegiyle bütün kesimlere hitap ediyor neden anlamak istemiyonuz sadece milli görüşle tıkanıp kalıyorsunuz...sizden olanlar müslüman olmayanlar degil seni protesto ediyorum, partinin din üzerinden siyaseti olmaz oldugu zman sizin gibi azınlık teşkil eder buda size yaramaz... çareyi AKP de arayın bak her kesime kucak açmış sagı solu herkes dogru yolda

gelin CHP DSP MHP ye karşı AKP deyin

baraja takılıyor oylar.. hala inatlaşıyonuz ne olacak boşa gidecek
sizin anladınız dilden konuşuyom israf haramdır haram etmeyin oyunuzu :)

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Sp li arkadaşlar bakıyorum ki akp yi rakip olarak görüyor onunla kıyaslıyorsunuz partinizi.
Ama yanlış yoldasınız, hedefiniz daha küçük olmalı ne bilim mesela genç parti yada dp (dyp) olmalı şu anki hedefiniz. İki resimde oldukça insan var herkesin düşüncesine saygılıyız, ama sizin davanızdan önemli ülke meseleleri var. Bence her partinin davası aynı olmalı. Oda ülkenin kalkınması, halkın ömrünü taksit ödeyerek geçirmeye son verilmesi vs.vs.
Onun için Akp li değilseniz önüne taş koymayınız. Amerikan uşaklığı israil uşaklığı gibi çirkin ifadeler size yakışmıyor. Siz kendinize yakıştırıyorsanız kendi düşünceniz. Parti liderinizin müslümanlığıyla övünüyorsunuz ama, cehenneme bilet almak, amerikan uşaklığı yapmak gibi ifadeler hangi ahlaka sığıyor. Bir insanın önce ahlakı olmalı müslüman olmayan lar içinde bu geçerli. Saygılar.

serselcuk

New member
Anasayfa1' Alıntı:
PHP:

Türkiye
Mısır
Bangladeş
Endonezya
İran
Malezya
Nijerya
Pakistan
Bu D8 tüm insanLığın Saadeti için kuruLdu . AB dedikLeri de Tüm HristiyanLığın BirLik ve beraberLiği için kuruLmuştur .
SafLarımız BeLLi oLsun artık . %99 'u müsLüman oLan bir üLkedeyiz , asLımızı inkar etmeyeLim .
Biliyormusun bu ülkelerden sadece Pakistan satmaz bizi.
Diğerleri seni beni satar 40 yıl sonra haberin olur
O yüzden D8 bir hayal olarak kalacaktır.
Keşke adam gibileri olsa da D8 kurulsa di mi

¢αρтαιη_Ŧß

¢αρтαιη
abi ne diyosun sen sp %0 / 2 alacak eğer geçekten türk vatandaşlarını sevseniz o oyların boşa gitmemesi için seçimden çekilir ve oyların AK PARTİYE gitmesini sağlardınız o zaman bi işe yarardı SP ama az bile olsa oylarınız boşa gidecek

HA bide BU ÜLKENİN EN SON %40'nın SEÇTİĞİ BİR PARTİNİN ADINI DÜZGÜN YAZMAYI ÖGREN ONDAN SONRA KONU AÇ SAYGISIZLIK YAPMANIN YERİ DEĞİL BURASI akepe DEĞİL AK PARTİ yazacaksın

esfanu

New member
Boşuna uğraşmayın kardeşler.
Boynuz kulağı geçti,bunların tek derdi bu.Hazmedemiyorlar onun için ittifak senaryolarına
bazı partiler gibi onlarda mecbur hissediyorlar kendilerini.ALLAH yolunuzu açık etsin.
SAYGILAR,Gölge etmesinler başka ihsanada gerek yok.

Anayasa

Banned
Bir sol görüşlü olarak, AKP'ye karşı SP'yi desteklerim. En azından satışçı değillerdir ve idealleri doğrultusunda icraat yaparlar. Yolunuz açık olsun SP.

spgenclik

Banned
SAADET PARTİSİ'ne oy vermeyen cehennem biletini şimdiden almıştır haberiniz olsun...
Bu söylediklerimi dikkate alın...
Saadet Partisi'nden başka (İŞBİRLİKÇİ, İMEFECİ, RANTİYECİ, AMERİKANCI, İSRAİL GÜDÜMLÜ, AVRUPA BİRLİKÇİ...) partilere oy vermeyin..HADİ ORDAN HADİ ORDAN ELİNİZİN TERSİYLE İTİN...
Vatanımıza sahip çıkalım..Bu işbirlikçilerin hepsini istiklal harbinde olduğu gibi denize dökelim...
Bu seçim olmak yada olmamak, kalmak yada kalmamak, var olmak yada yok olmak SEÇİMİDİR...
SAADET'TEN BAŞKA PARTİYE OY VERMEYİN...
SAADETE OY VERMEKLE KENDİNİZE OY VERİYORSUNUZ EY MİLLET
MİLLİ KURTULUŞ HAMLESİNİ SAADET PARTİSİ'NE OY VERMEKLE MİLLİ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN...

tween03

New member
niye akepe ye ak diyecem tosunum !!!.siz değil miydiniz akepe milli görüşün devamıdır.eee milli görüş gömleğini çıkarır coni çuvalını giyersiniz.azıcık gurur ve milli şahsiyet olsun be.oyları bölmeyin demiş arkadaşın biri demişte bölüp gidenler kimmiş hemende unutuvermiş.müslümanım diyen aynı tuzağa bi kere düşer.herkez özüne geri dönüyor.gerçek bu!!

unknown

New member
Anasayfa1' Alıntı:
PHP:

Türkiye
Mısır
Bangladeş
Endonezya
İran
Malezya
Nijerya
Pakistan
saydığın ülkeler bi önce kendilerini kurtarsınlar saadete kavuşsunlar sonra diğer ülkelere yardım ederler orda bi malezya bide türkiyenin durumunu iyi sayabiliriz..

spgenclik' Alıntı:
SAADET PARTİSİ'ne oy vermeyen cehennem biletini şimdiden almıştır haberiniz olsun...
Bu söylediklerimi dikkate alın...
Saadet Partisi'nden başka (İŞBİRLİKÇİ, İMEFECİ, RANTİYECİ, AMERİKANCI, İSRAİL GÜDÜMLÜ, AVRUPA BİRLİKÇİ...) partilere oy vermeyin..HADİ ORDAN HADİ ORDAN ELİNİZİN TERSİYLE İTİN...
Vatanımıza sahip çıkalım..Bu işbirlikçilerin hepsini istiklal harbinde olduğu gibi denize dökelim...
Bu seçim olmak yada olmamak, kalmak yada kalmamak, var olmak yada yok olmak SEÇİMİDİR...
SAADET'TEN BAŞKA PARTİYE OY VERMEYİN...
SAADETE OY VERMEKLE KENDİNİZE OY VERİYORSUNUZ EY MİLLET
MİLLİ KURTULUŞ HAMLESİNİ SAADET PARTİSİ'NE OY VERMEKLE MİLLİ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN...
cehennem biletini aldi galiba ülkenin %98si..
Allam sen böyle insanlari islah et..
Cehhenem bileti vermeyede başlamışlar..

Mephisto

R€B€L
Guncellıgını kaybettıgı ıcın kapandı
Secım sonuclarıyla baya bı alakasız olmus bı mıtıng goruntulerı demek kı =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML