Soyunma Tarzınız Karakterinizi Ele Veriyor!!

cRaftYgirl

New member
ben her seferinde deişiklik yaparım ve etrafıma fırlatırım ama sonra gene ben

toplarım çünkü odama kimseyi sokmam.:D

CHI€F

Kalpsiz
Mükemmeliyetçi, utangaç ve yoğun birisiniz. Bir karar vermeden önce iyice düşünürsünüz. Güvenilir birisiniz. Nelere ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorsunuz. Üzerinize düşenleri methodik bir biçimde büyük konsantrasyonla çözümlüyorsunuz.

benden bahsedior :):):)

Leke

Altın Üye
ben hep giyiniğim hiç soyunmuyorum .

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Eline sağlık..

SĦARK

Lord Of The Game
Gelişigüzel soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ise hiç umurunuzda değil. (Zaten muhtemelen ardınızdan bunları toplayacak biri vardır. Yoksa sıkar biraz bu kadar dağınıklık. Bu tip insanların beraberlik ya da evlilik hayatlarında mutlaka çorap kavgası olur.)

Muhaaaaa Benim Kişilik Özelliklerine Bakın Halbuki Hiç Biri Uymuyo :D:D:D

QapriS

New member
Gelişigüzel soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ise hiç umurunuzda değil. (Zaten muhtemelen ardınızdan bunları toplayacak biri vardır. Yoksa sıkar biraz bu kadar dağınıklık. Bu tip insanların beraberlik ya da evlilik hayatlarında mutlaka çorap kavgası olur.)

ahahahaha bu benim yaa

alish

вυяαq αℓι&#1
Ben Hiç Giyinmiyom ki :)

Her seferinde farklı iseniz: Şüpheci ve ilginç biri olduğunuzu
söyleyebiliriz. Risk almayı ve macerayı seversiniz. O günkü tutumunuza göre ne yapacağınız değişir. (Ayrıca bunu bir sisteme oturtun artık. Ne o öyle her seferinde sizi takip etmek zorunda mıyız. Sonra "en sevdiğim bilmemnem nerdeeeee?" diye bağırmayı biliyorsunuz. Ne bilelim nerede...)

"en sevdiğim bilmemnem nerdeeeee?" ayni bennn :D

emegine saglik arkadasim..!

tirex7shar

New member
Hocam Bu Gerçekten Doğru Hizli+titiz Tam Beni Anlatior çok Saol Genelde Inanmam Ama Doğru Cikti Saol

[me|2wi$]

H & M
Gelişigüzel soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ise hiç umurunuzda değil.

........................................ishte bu benim : ))) AHUEHEUE

HTML