SOULFLY Türkiye'de!!!

thecrown

New member

Major Müzik Organizasyon Sunar... Heavy Metal’in Yıllardır Beklenen Alternatif Grubu SOULFLY İSTANBUL’DA!..

25 Şubat 2006, Cumartesi
YENİ MELEK GÖSTERİ MERKEZİ, Beyoğlu

MAX CAVALERA NİHAYET İSTANBUL’DA!.."

Not:Haber alıntıdır.

'StİnG'

Banned
bu adamın pek hit alacağını zannetmiyorum ...
tipten kaybediyo :D

yahu ist da afişlere denk gelen varmı bilmiyorum ama ...ben denk geldim bu konserin afişlerine ...
1 tane müziğini koysaydın keşke crown:p

Logan

WOLVERINE
yaa cidden sapultra olarak gelselerdi tam kadro...max'sız sapultra bi halta benzemiyor:(

princeofdarkness

New member
fazla geyıge ve tartısma ortamına gırmeden kısa kısa notlar sunuyorum.. ama suda bılınsınkı SOULFLY EN AZ SEPULTURA KADAR BASARILI EXTREEM BIR GRUPTUR....

1994’te Cavalera ikinci işinin, Alex Newport ile Nailbomb adı altında yaptığı kayıt çalışmalarının sonuncunda Point Blank CD’yi yayıma hazırladı. Roots, bir doruk olarak görülüyordu. Onları, aynı yolları dolanıp durmaktan kurtarıp, yaratmaya yönlendiren bir albüm... Brezilya ezgileri de elden geçirilmişti, "Ratamahatta" ve kabilesel "Itsari"de olduğu gibi. Cavalera, 1998’de kendi ismini taşıyan ilk albümü çıkaracak "Soulfly"ı kurmak niyetiyle topluluktan ayrıldığında, tam da 1996’da, zirvede hissettikleri ve hissedildikleri o zamanda, Sepultura’da etkisi uzun sürecek bir soğuk duşa neden oldu. (ALINTI)

Soulfly 'Soulfly' (1998)
Soulfly 'Primitive' (2000)
Soulfly '3' (2002)
Soulfly 'Prophecy' (2004)
Dark Ages (2005)

BANA SORARSANIZ KONSER ALANI MASLAK VENUE OLMALIYDI BIR COK KISI BILIRKI VENU DEKI SES YENIMELEKTEN KAT VE KAT DAHA USTUNDUR.. YENIMELEKTE ONCA KONSER IZLEDIM ABARTMIYIM AMA EVIMDEKI SES SISTEMINDEN GELEN SES HEP BANA YENIMELEKTEKINDEN DAHA TATLI GELMISTIR .. BIDE CIKAN GRUP BRUTAL BIR VOCAL E SAHIPSE BIZ O SESI HISSETMEK ISTERIZ.. GECEN SEPULTRA KONSERININ EN KOTU YANIDA BUYDU VOCAL IN DUYULMAMASI...
son not: umarım alt grup olarak SEPULTURA konserınde oldugu gb LUCY FEAR sahne alır...BOL BIRALI BIR KONSER BIZI BEKLIYOR..... :alkol: :alkol:

princeofdarkness

New member
darzamat' Alıntı:
Soulfly'a başarısız demedik ki :) Soulfly'ın ilk iki albümünü hala severek dinliyorum. Ama Max Sepultura'dayken Sepultura'yı ve Max.ı daha çok begeniyordum.
Umarım bu konser güzel olur ve herkes umdugunu bulur.
gelecekmısın konsere? :alkol:

princeofdarkness

New member
darzamat' Alıntı:
Davet mi ediyorsun? :D
Maalesef Şubat ayına kadar, hiç bir şekilde Samsun'dan kıpırdayamıyorum. Umarım şubattan sonra her konsere gidebilirim. :)
davet ne kelıme buyur gel.. bu muzıge yardım ve yataklı edene kapım daıma acık

HTML