sorun!

menar

New member
Arkadaşlar bilgisayarım kendi kendine kapanıyor. Bazen açarken bazen de her hangi bir program çalışırken. Yani her an olabiliyor. Sebebi ne olabilir. Yardımcı olabilir misiniz?

Cix MeKan

CHaPKıN
sıcaklıktan kaynaklanıyor olabilir. işlemci fanını kontrol etmenizi öneriyorum.psu dan kaynaklanıyor da olabilir(güç kaynağı)

Obsessed

dead and gone
ewt işlemci ısınınca otomatik kapanır yada reset olur bnde laptopda oluyordu fanını kontrol et tozlanmış olabilir yeni fan alabilrisin

JoKER_DK

New member
güç kaynagından prıze gıden kabloda sorun olabılırı topark prıze tak kabloları yada pc de çakısma olabılır eger temel yönetım araçları çakısırca kapanır yada arkadasların dedıgı gıbı ıslemcı sıcaklıgı fazla olabılırı fanları kontrol et kolay gelsın

Obsessed

dead and gone
çakışma olsa hemen kapanır bnm bildiğim ama böyle reset atarsa psu yavaş yavaş bozulmaya başlar
onun için bi cpu fanına bak bi ekran kartına bak bide kasa içine iyice bak işte

dream1234

New member
arkadaasların da dediği gibi bir çok nedeni var, ama bence ağır basan her açılışta kapansa ısınmadan dolayı olur derdım ama degısık zamanlarda kapanıyorsa işlemcinin olması düşük, virüstür muhtemelen, güvenlik modda dene bakalım olmazsa sorun virüsten olursa yine düşüneceğizzz

HTML