Sorun Var Lütfen Yardım.....

AArif_45

New member
selamün aleyküm kardeşlerim bende 7610 telefon var bne bunu suya düşürdümm düzeldi tıkır tıkır calışıyo ama cözemediğim bir sorun var mesaj ve cağrı geldiğinde göstermiyo 1 cevapsız cağrı yazacağına hiç bişey yazmıyo ve msjdada ses cıkmıyo simgesi cıkıyo ama sesi sorunsuz calışıyo ve biri aradığındada ses cıkıyo bu sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirimm şimdiden tşk ederimm ilgilendiğiniz için....

SickDreTh

Altın Üye
ve aleykumselam arkadasım ;
nokıa kullanmadım hıc hayatımda ama sana onerebılecegım sey sudur bu ıs bıraz teknık servıs ısı gıbı gozukuyor.
yanı burdan olacak gıbı bır sorun degıl.
muhtemelen bu senın aklına gelmıstır ama bende destekler nıtelıkte soylemek ıstedım.
umarım sorunun en kısa zamanda hallolur.

tts

New member
kesinlikle arkdasa katılıyorum cıhazını bir servise getir cunku sıvı hemen arza cıkarmaz buyuk bı kısımlarda bunn temızlenmesı lazım oksıtlenme sonucu bırdaha kulanılamaz hale gele bılır cihazin hem icini temizlet sorununuda buyk ıhtımal yalım la cozlerler birde arkdaslar sunuda belırtıyım ınterneten yuklenen yaılımla servislerdeki yalım bir degildir ama bazen olmak uzere arzalari gidere biliri

HTML