Soru:joomla,vbulletin,wordpress veya diğerleri

jackal512

New member
Gittigidiyor tarzı demimde alışveriş olmuycak ama her konu açılırken örnek bilgisayar bölümü parçası olucak arama yaparken de yine konulara göre vede her konu açılırken örnek

bu tarz vebenzeri olan bi site.
joomla,vbulletin,wordpress veya başka bi servislen yapabilirmiyin vede neyi önerirsiniz.

Silverday

Altın Üye
Joomla,Wordpress gibi sistemlerle yapamazsın.. Bunun için bir alışveriş-ticaret (e-commerce) scripti satın alman veya ücret ile yazdırman gerekir..
Maliyetsiz olsun diyorsan ücretsiz bi script bulup tema giydirip kullanmaya başlayabilirsin fakat ciddi boyutta
bir iş yapacağım diyorsan sitenin mutlaka özgün olması gerekir, bunun içinde sıfırdan script kodlanması lazımdır..

jackal512

New member
Alışveriş sitesi olmuycak resim deki gibi herkonu açtığında o tarz gibi vb yapılabilirmi en fazla yapılcak üyelik sistemi ve konu açma okadar.Yani bu tarz bişeyi joomla vb. sistemle yapabilirmiyim.

penthegram

New member
ya arkadaşlar ben bu işe yeni girdim sayılır joomla ile e ticaret sitesi kurmak istiyorum nasılyapacağım konusunda kafam karıştı dizayn konusunda sıkıntı yok ama kodlamada büyük sıkıntı var nasıl yapacağımı tam olarak çözemedim bu konuda ciddi ve acil olarak yardım ederseniz çok mutlu olurum teşekkürler

HTML