sony vaio dizüstü 14 günlük herşeyiyle orjinal...

drxxx87

New member
arkadaşlar ben 2 hafta önce sony mağazasından sony vaio dizüstü bilgisayar aldım,3 gün önce de avustralyadaki amcam geldi sana bir süprizim var diyordu aklıma hiç dizüstü bilgisayar gelmiyordu,ben erciyes ünivers. dön 4 tıp fakültesi öğrencisiyim,ben tıpla alakalı birşey zannediyorum,ama o da getire getire dizüstü bilgisayar getirmiş monster(ilk başta monsteri satmayı düşündüm ama hem ayıp olur hemde pahalı bir mal kolay kolay alıcısını bulamam birde servis sorunu filan olurda kafam ağrır diye mosteri satmaktan vazgeçtim)
aldığım mağazaya tekrar vereyim dedim,onada babam kredi kartını çektirdik,hemde mağaza sahibi tanıdık ayıp olur dedi.
bunun için sony vaio 14 günlük daha içinde ki hiç bir programı dahi aktif hale getirmedim sadece ilk aldığımda normal olarak kurulumunu yaptırmıştım birde internete girdim bir iki gün
ilgilenen arkadaşlar olursa bilgisayar bu:
VATAN COMPUTER - SONY - F12M1E/H CORE İ5-520M 2.4GHZ-4GB-500GB-DVD/RWBR-1024MB GT330M-16.4"-W7PR - Notebook
vatandaki fiyatını gördünüz bende aşağı yukarı o fiyata aldım ,tabi 14 gün kullandığım için fiyatı burdaki gibi söylemeyeceğim
pc hakketen çok iyi ben alırken ısınma ve ses problemi var mı diye(genelde bunun üzerinde dururum)
kendim test ettim,sony normal çalışırken sıcaklığı 35-40 derece,zorladım 55 dereceye yükseldi bir derece bile artmadı,ayrıca hiç de ses gelmiyor.
orjianl çantasıda var daha açılmadık
ilgilenen arkadaşlar için e mailimi söylerim konuşuruz saygılar.

HTML