Sony Ericsson w550i

maybe_

New member
arkadaşlar, bu telefon hakkında internette forumlarda çok hoş şeyler yazılmamış. hatta piyasadan toplanacagı gibi haberlerde var.. bu telefonu kullanan arkadaşlar var mı, telefon hakkındaki görüşlerinizi alabilirsem mutlu olurum..

>>> hh de sadece bu kadar bilgi vardı..
Sony Ericsson w550i, döner kapaklı bir tasarıma sahip ve üzerinde tüm odaya müzik yayını yapabileceğiniz kadar güçlü dahili hoparlörler barındırıyor. Müzik ve mobil eğlence için tasarlandığı açıkça belli olan üründe oyun oynarken kullanabileceğiniz özel tuşlar bile düşünülmüş. Değişen renkli kapakları, megapiksel kamerası, Walkman yazılımı, FM radyosu ve 3 boyutlu oyunlarıyla kullanıcısına bol müzikli ve eğlenceli zaman geçirme vaadi sunan telefonun tek dezavantajı, 256MB’lık dahili belleğini yükseltmek için genişleme olanağı sunmaması.>>>

Gs_HeLL!

New member
Ürün Özellikleri :
Renk Turuncu
Genel Özellikleri
Ağırlık 120 gr
Boyutlar 93 x 46.5 x 22.5 mm
Şebeke 900 / 1800 / 1900
Ajanda ? Var
Alarm Var
Titreşim ? Var
Hesap Makinesi Var
Java Desteği Var
HandsFree (Eller Serbest) Var
Resimli Telefon Defteri ? Var
Ses Kayıt ? Yok
Sesli Arama Var
Ortam Sesleri Kayıt ? Var
Kronometre Var
Bas Konuş ? Yok
İşletim Sistemi Standart
Görüntülü Konuşma Yok
Güç Özellikleri
Bekleme Süresi Maksimum 375 Saat
Konuşma Süresi Maksimum 8 Saat
Pil Türü Li-Ion
Pil Gücü 900 mAh
Bağlantı Özellikleri
UMTS ? Yok
Bluetooth ? Var
Dahili Modem Var
GPRS ? Class 10
EDGE ? Yok
E-mail Desteği Var
WAP ? Versiyon 2.0
Infra Red (Kızıl Ötesi) ? Var
PC Senkronizasyonu ? Var
Kamera Özellikleri
Entegre Kamera Var
Kamera Çözünürlüğü 1.3 MP
Kamera Zoom 4x
Video Kayıt Var
Sesli Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Eğlence
MP3 Çalma Var
Radyo Var
MMS Var
Eğlence
Zil Tipi Polifonik , MP3
Melodi Programlama Var
Oyun Var + Yüklenebilir
Hafıza Özellikleri
Telefon Hafızası 256 MB
Telefon Rehberi Hafızası 500 Adet
Arttırılabilir Hafıza ? Yok
Ekran Özellikleri
Ekran Tipi TFT
Ekran Çözünürlüğü 176 x 220 Piksel
Ekran Renk Çözünürlüğü 256K Renk
Diğer
Paket İçeriği Sony Ericsson W550 , Standar Pil , Seyahat Şarj Cihazı , USB Kablo , Yedek Kapak , Kulaklık
Garanti Süresi (Ay) 24
Garanti Açıklama Mağazamızda Satılan Sony Ericsson Cep Telefonları. Sony Ericsson Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir.Sony Ericsson Resmi Distribütörü olan Genpa. KVK. Netcell tarafından ithal edilmektedir.
Yurtdışına Satış Yok
Mağazaya Eklenme 25.10.2005

hepsiburadadan alıntıdr!

maybe_

New member
GaLaTaSaRaY_HeLL! teşekkürederim ama sanırım sorumu tam olarak yazamamışım. özlliklerini nerdeyse biliyorum yazdığın için tşkler ama telefonu kullananlardan hoşnut olunmadıgına dair bazı forumlar okudum.. dogum günüm yaklaıyor ve bende bu telefondan istemiştim ... olumsuz şeyler okuyunca hiç hevesim kalmadı açıkcası. :eek:
napsam ki... belkide almazlar... bende rahatlarım...

Gs_HeLL!

New member

Çok modlu müzik telefonu
W550i, çok çeşitli özellikleri olan bir Walkman™ telefondur. Belirleyici fiziksel özelliği döner hareketi olup telefonu açık, kapalı ve yarı açık durumda kullanabilirsiniz. Pek çok şeyi birçok farklı yoldan yapın.
Müzik yanınızda
W550i''niz yanınızdayken, 24 saat kaliteli eğlence için en sevdiğiniz şarkıları çalan dijital müzik çalarınız ve FM radyonuz var demektir. Müzik kopyalama PC yazılımını (pakette bulunur) kullanarak telefonunuza müzik yüklemek şimdi çok kolay. Sürüklemeniz ve bırakmanız yeterlidir.
Mobil eğlence keyfi
W550i''de kristal berraklığındaki renklerle, heyecanlı ve hızlı ilerleyen 3B oyunlar vardır. Özel oyun tuşları ve yatay konumda iki elle oynama size gerçek bir oyun konsolu deneyimi verir. Ayrıca, Bluetooth™u kullanarak arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynayabilirsiniz.
Görüntüleme ve video
Dijital kamera menü arayüzü olan dahili 1,3 megapiksel kamera gerçek görüntüleme sağlar. Kamera düğmesine tek bir dokunuşla çekime hazır olursunuz. Bir dokunuş daha ve işte paylaşmaya hazırsınız. Hareketli bir şeyler kaydetmeniz gerektiğindeyse, W550i''nin video özelliğini kullanın.
Görüşme rahatlığı
W550i''de telefon görüşmelerini kolaylaştıran her şey var: mikrofonlu kulaklık kullanmanın sağladığı rahatlık için mikrofonlu hoparlör, sık kullanılan kişi kayıtlarına kısayollar ve mükemmel ses kalitesi.
Mesajlaşma – kendinizi resimlerle ifade edin
Otomatik metin girişi, metin mesajlarınızı hızla ve kolayca yazmanızı sağlar. Renkli görüntüler, video klipleri ve müzik eklemek istediğiniz zaman da multimedya mesaj alışverişini (MMS) seçin ve insanları etkileyin.

al buyur bu da hepsiburada sitesinde ki yorumlar;

çok klasik olacak ama gerçekten bir telefonda aradığınız herşey var:) 256mb fazlasıyla yetiyo,100den fazla şarkı yükleyebiliyosun(96kb), daha ne olsun:) kamerası harika, dış görünüşünüde sevdiğiniz takdirde ki zamanla çok seveceksiniz:) şarjıda çok iyi gidiyo bu arada, 15 gün oldu alalı daha bi kusurunu bulamadım:)
ali faruk özyaşar - Yaş: 25 , MERKEZ/Trabzon/Türkiye
Evet: 28 Hayır: 3

--------------------------------------------------------------------------------

27.11.2005 süperrr
telefon+radyo+video+fotoğraf makinesi+mp3 çalar hepsinin alaşımı tatile giderken bütün bunları küçük bir cebe sığdırabilirsiniz.tek kelimeyle SÜPERRR buna telefon demeye şahit ister T.R.V.F.M.(TELEFONLU,RADİOLU,VİDEOLU,FOTOĞRAF MAKİNELİ,MP3 ÇALAR)denilebilr:D

Evet: 30 Hayır: 2

--------------------------------------------------------------------------------

13.11.2005 MÜKEMMELİYAT
Ben önceden bunu bilmiyordum bunun öbür w800iyi biliyordum
ben tv de gördügümden beri araştırarak bu siteyi buldum çok mükemmeliyat bir telefon.
Harun Burak BENLİ - Yaş: 10 , ŞEREFLİKOÇHİSAR/Ankara/Türkiye
Evet: 36 Hayır: 52

ubutun

New member
W550i

Walla harika bi telefon bende yeni aldım. Aldığım telefoncu arkadaşım. Aklımda D600 vardı zorla bunu verdi. Çokta memnunum. Tek dezavantajı Memory card özelliği olmaması ama yinede 256 mb hafıza çok fazla yeter. Resim çektiğinde ekranda çok net değilmiş gibi gözüküyo ama baskı aldığında mükemmel. 1.3 megapixel olmasına rağmen çok iyi. Sesi çok yüksek. Zaten çift hoparlör var. Alırsan memnun kalırsın muhtemelen. Herkezin beklentisi farklıdır.

HTML