SonY EriCsson HiLe

StrikeMan

New member
SonY EriCsson lar için iki adet hile

Telefonu kartsız Açmak için (uçak,otobüs vb. telefon açmak yasak olan yerlerde işe yarıyor)
**04*0000*0000*0000# hata verecek sonra ana menüye girecektir. ama simkart içinde iken denemeyin bloke edersinizz

Ayarlar menüsü(telefon normal durumda iken bunları yapın)
->*<-<-*<-*<- telefonun sürümü ve diğer bilgilerini verir..

Che-t-G

New member
Dostum Ben Sİmkarti Çikardiktan Sonra Denemeye ÇaliŞtim İlk DedİĞİnİ Ama Sİm Karti Takindan BaŞka BİŞey Demİyo..ben Mİ Beceremedİm Yoksa Tel. Modelİyle Mİ Alakali(k750)

AÇiklarsan Makbule GeÇer..

StrikeMan

New member
Che-t-G' Alıntı:
Dostum Ben Sİmkarti Çikardiktan Sonra Denemeye ÇaliŞtim İlk DedİĞİnİ Ama Sİm Karti Takindan BaŞka BİŞey Demİyo..ben Mİ Beceremedİm Yoksa Tel. Modelİyle Mİ Alakali(k750)

hata verdikten sonra ana menüye geçmesi lazım benim cihazda oluyo W800 kullanıyorum

yenboha

New member
kardeş telefon sürümü dediğini yapamadım onu bir daha anlatırmısın - nasıl yapılıyo ayarlar menüsü ne demek

yenboha

New member

benim telefonda w 800 ama dediklerini yapamadım bana ayrıntılı şekilde anlatırmısın sim kartı takından başka bişey demedi

HTML