<<< Sony Ericson W700i >>>

BlueLive

New member
arkadaşlar bu telefonu kullananlardan telefon hakkındaki olumlu ve olumsuz yönlerini istiyorum.. yani ben bu telefonu almayı düşünüyorum...yardımcı olun ltfn....

mesela şarjı kaç gün gidio? nokiadan sonra bu telefon gidermi? telefondaki en büyük eksik ne?? gibi....

|ѕ ¢ к η|

New member
şarjı en fazla 3 gün gidio o da kasmazsan teli
nokianın hangi modeli vardı bilmiorum ama kalite ve albeni olarak nokia tercihimdir
telin en büyük eksikliği kamerada makro modu yok yani foto çekerken teli sabit tutman gerekiyor çünkü netleştirmiyor
ve sesi çok fazla çıkmıyor

içinden 256 mb hafıza kartı çıkıyor,30 mb kendi hafızası var,radyosu var,
java oyunlarında çok iyi,walkman özelliği var bu özelliğe teli açmadanda ulaşabiliosun,
kullanımı basit fiyatı uygun bi telefon

cannibal33

New member
arkadaşım bu telefon fiyat ve performans olarak iyi...eksi tarafı oto focus olmayışı..fotoğrafa önem veren biri isen otofokus özelliği olan w800i serisini almanı tavsiye ederim...ya da nokia n73 tavsiyemdir fakat şarzı SE den az gidiyor...

BlueLive

New member
telefonu foto çekmek için kullanmam, fotograf içiin bebeğimi yanımdan ayırmıyorum (Nikon DSLR D80)... yani fotograf dışında bi - yönü nedir*??

eytoses

New member
kardeş ben kullanıcısıyım. çok memnunum.sesi bütütn walkmanlerle neredeyse aynı çıkıyo.
full+full özellikleri var. şarjı çok kullanmazsa bir hafta bile gidebilir.
almanı şiddetle tavsiye ederim.kamerasında da pek bi sorun yok.ama alabiliyosan w810i al...

BlueLive

New member
arkadaşlar teşekkür ederim bilgileriniz ve önerileriniz için. w700i almak için gitmeden önce telefoncu arkadaşımla telefonda pazarlığını yaptım,taksitlerini ayarladım. sonrada yola koyuldum.nihayetinde vardım yanına, sohbet muhabbet derken dedim telefonu getir artık... bu içeri telefon eder getirin die. ama telefon gelmez.meeğrse sabah erkendn adamın biri gelip ellerindeki son w700i yi almış.. bende kader dedim.. ve w810i aldım.. bu telefonda çok güsel.. hatta süper.. fotoğrafları ayrı bi güsel.. ses süper, estetik güsel özellik o biçim..üstelik o kadar program yüklememe rağmen en ufak bi yvaşlama söz konusu deill. ayrıca pc ye taktıınuz zaman cd falan gerek kalmadan usb bellek olarak tanıyor ve şarz olmaya başlıyor.. pc ye takılı iken 2 saatte şarj oluyor,normal şarz cihazı ile 45dk falan sürüyor.4 güne yakın pil ömrü var(günce en az 2saat müzik, bisürü foto, onlarca sms,mms ve biraz konuşma ile..) yani bana kalırsa nokia ya o kadar para vermenize gerek yok.. aynı özellikler bundada var.aynı kriterdeki 1 nokia, 2 s.e büyüklüğünde ve parasıda 150-200ytl daha fazla..üstelik ses kaliteside cabası... karar sizin...

PRotype

Game Spider
W700i iyi hoş ta.. Dün W810i almak için gittim K750i aldım fiyatı daha uygundu ama şarj olayını halledemedim.. Ama W700i'yi alacağıma K750i'yi almayı tercih ederim telefonumdan memnunum yani :)

HTML