Sonsuza kadaR Animee Cizcem : )

Giovane

Altın Üye
Emeğine SAqLIq Gercekten de coq qüzeL biR yetenek ..
Devamını bekLerim ..

Anime yazısını görünce hemen tıkladım... =)
Bayılıyorum şu animelere yaa Sende güzel çizmişsin eline sağlık...Daha verseydin ben bıkmam bakmaktan... =) Benimde animelerim var ama ne yazık ki paylaşamıyorum...Neyse tekrar eline emeğine sağlık... =)

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
AyInAtEşİ' Alıntı:
Anime yazısını görünce hemen tıkladım... =)
Bayılıyorum şu animelere yaa Sende güzel çizmişsin eline sağlık...Daha verseydin ben bıkmam bakmaktan... =) Benimde animelerim var ama ne yazık ki paylaşamıyorum...Neyse tekrar eline emeğine sağlık... =)

aman sakın paylaşma sen zaten :durdurun

hackhell in iyiliği açısından :durdurun

QapriS

New member
ahh ahh küçüklüüm aklıma geldi yaf :durdurun bi ara şeker kız candy le sailormoon dakileri çisiodum bende :melek ama noldu bilmiorm pff :( ellerine sağlık çok güsel olmuş :durdurun

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
animeleri çok severim. çok da güzel çizmişsin.

eline emeğine sağlık.

princeofdarkness

New member
sen manga cızıyorsun farkında degılsın .. good job.. daha cok efor sarfetmelısın. hatta sana ornek kıtap solıım ''how to draw to manga '' serisinden yararlanablirsin

desert-B

New member
eğer sadece karakalemle çizersen manga gibi görünür şekilde görüldüğü gibi ama benm çizdiklerim anime yani anime resmlerinden bakarak manga olayına dökmüş oluyom yıh yıh sonuçta hareketli değil diye karakalem anime resmleine manga diyemeyiz şimdide mangaka oldum iyimi olsun hepsinide yaparım senimi kırcam saolasın ``princeofdarkness``

sHaKe!T

New member
bayılıorum animelara yaa.. çok güsel olmuşlar. bak 100. msjımı bile anime konusunda yazdım :)

desert-B

New member
diğer çizimlerimi görmeyen arkadaşlar merak ediyosanız 2 ayrı başlıkla daha önceden de yollamıştım bikaç çizim:aşk yani onlara fazla yorum gelmedi başlıklara göz atarsanız görürsünüz yorum da ekleyiverin :goz: sevindirin şu veledi:biggrin

HTML