Sonsuza Dek Aşk !....

SAHRANİL

Altın Üye

Çok mutlu bir beraberliginiz var ve onu sonsuza dek yasatmak istiyorsaniz bazi yanlislardan uzak durmalisiniz. Bu aliskanliklarinizi degistirmeli ve ölümsüz aska yelken açmalisiniz.

Kendinize önem gösterin

Daginik oldugunuz zamanlar kadar farkli giyindiginiz zamanlarda olsun. Dantel gecelikle oldugunuz kadar esofmanlarla da seksi olmayi ve kalmayi bilin.

Annecilik oynamayin

Erkege gereginden fazla ilgi göstermeyin. Annesi gibi davranmayin. Yaptiginiz her seyi birlikte yapmaya çalisin. Sorumluluk almasi gerektiginde sizi hayal kirikligina ugratmaz. Zaten sorumlu bir erkek sizi bunca yükün altinda birakmaz.

Kiskançlik kiskacina düsmeyin

Kiskançlik hissi onun sevgisini hak etmediginize dair derin bir korkunun disavurumudur. Baska bir kadina ilgi gösteriyorsa bagirip çagirmayin (çok aleni) ya da ortaligi birbirine katmayin (çok çaresizce). Kulagina bastan çikarici sözler fisildayin, ona acimasizca kur yapin. Böylece ilgisinin size kaymasini saglayarak kendinizden süphe duymaniza yol açan yikici hislerden kurtulacaksiniz.

Sikici sorulardan kaçinin

Kadinlarin sordugu bazi sorular anlamsiz ve feci sekilde sinir bozucudur. Erkek arkadasinizin size bagli kalmasini istiyorsaniz "Beni ne kadar seviyorsun?", "Sence ben sisman miyim?", "O gömlegi bu pantolonla giymeyeceksin degil mi?" , "Yemege çikip sonra da sinemaya gitmek yerine video kiralayip pizza ismarlasak olmaz mi?" gibi sorular sormaktan kaçinin.

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
eLine SaqLık aßLa..

TheMetaor

тм ρRoduction
Ya Ben deli gibi seviyorum ama Sevdigim benden Kacıyor ne yapmam lazım Yaw

HTML