son zamanlarda neden hep mesajlarım siliniyor ya da konularım lütfen bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgdsbll

New member
http://www.hackhell.com/mail-security/518050-mail-hack-msn-hack-ve-msn-sifresi-bulma.html#post4000140 paylaşımında birisi nasıl yapılıyor falan demiş bede burada hack içerik yasak gibi bir cevap verdim sanırım o da bana ulaş demilş bende sen bana ulaş gibilerden bir mesaj yazmıştım

hepsi silinmiş 3-4 mesaj birden hemde bana soru soranların ki bile:vur

helboy726 tarafından (alican ç.)

abi ben sitede birsürü bana özelden ulaşı türü mesaj görüyorum hepside duruyo onların

hiçbiri göze batmıyoda son zamanlarda benimkiler neden batar oldu link vermemişim herhangi bir açıklama yamamamışım adama trojan vermemişim site kurallarını bozmamışım ilk üye olduğum zaman server ları av lerden kaçırmak için bir crypter paylaştım yasak dendi daha yapmadım

adama dememişimki bana pm at msn den ulaş siteme gel vs sayın alican bey öle algıladı ama hiç pm gelmedi bakabilirsiniz hem o öle anladı diye herkes öle anlamaz ve öle bi amacım yok öle bi amacım olsa otururum pc nin başına sürekli farklı üyelikler açar kendi sitemin reklamını yaarım siz banladıkca ben yaparım ama sitede de yayınladığım gibi burası benim ilk üye olduğum forum ve benim için değerli

birçok kez içine server yerleştirilmiş aylaşımı bildirdim ve sildirdim size bildirmeyip tekrar upload edin bu siteye hiç yakışmıyo diyerek paylaşımını düzelltiklerim de var

lütfen mesajlarım geri gelsin ben ard niyetle yazmadım kuralları da çiğnemedim

dediğimi yanlış anlamayın ama üniverste mezunu ve müdürlük yapan biri olarak nerde ne ima ettiğimi anlayacak durumdayım

normal de şimdiye kadar mutlaka cvp yazılmıştı hh de hiç bir sorun bukadar uzun süre yanıtsız bırakılmaz ama neden hellboy diyince kimse cvp yazmıyor:saskin

Hell

Başarıda bir sanattır.
Selamlar,

Kararlarımı sorgulamakta neden bu kadar isteklisiniz birtürlü anlamıyorum. Hackhell de kimseye ayrımcılık yapmıyoruz. Eğer bir ayrımcılık yapılırsa, bu sizle az çok messenger dan diyaloğum olduğu için size + yönde olacaktır. Asla - yönde mesajlarınızı silmek için değil.

Ayrıca, hep mesajlarım siliniyor kısmını da anlamış değilim cgdsbll, Konuda mesajınızı sildiğimi size messenger dan belirttim. Altta da bu belirttiğimin kanıtı olarak konuşma kaydımızdan bir resim koyuyorum. Konuyu okuyan arkadaşlar da inceleyebilir. Size haber verme gibi bir zorunluluğum yok. Ancak yine de ben haber vermeden iş yapmayan biri olduğumdan, size messenger da ulaşarak durumu izah ediyorum..

Madem kimseye pm at demek istemiyorsunuz neden bu tarzda ki yöneltici mesajlarınız silindiğinde bu tarz bir tepki veriyorsunuz? Hackhell de hacking yasaktır. Ben saadece kuralları uyguluyorum ve bunu da size belirterek. Siz de bena sen bilirsin diyerek silmemi onaylıyorsunuz.

Bknz: konuşma kaydımız: http://www.maxiupload.net/images/fm9r0up19wqv1w6nsjeg.jpg

Mesajlarınızın silinme sebebini tekrar vurguluyorum.
Konuyu okuyan birisi siz gidip ben şöyle böyle bağlanarak ekran görüntüsü alıyorum diyorsunuz. Konuyu okuyan hack istekli kişiler de size pm atmak için can atacaklardır. Ama bu tarz birşey maalesefki yasak. Eğer üstü kapalı yapmak istesek bizde de pm atarak sorun diyebilirdik. Daha, ters bağlantı terimini bilmeyen biri olarak şu trojanlar ile bahsettiklerinizi nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum.

ve Son olarak. Hatırlarsanız hackhell de trojan kullanmayı öğrendim gibi kelimeler sarf ediyordunuz bana. Merak ettiklerinizi pm den bana sorduğunuzdan bahsediyordunuz. Ben de size az çok yardımcı olmuştum.

Peki ya messengerdan neden sorularınıza kısa cevaplar veriyorum? Öğret! demenize rağmen neden yanıt vermiyorum.?

İşte bunun nedenini de çok ama çok basit bir konumdaki alıntı mesajımla anlatayım;

Ama bu iyi niyetimizi kötü niyetine kullanan bazı dengesizler bizden öğrendikleri şeyle kendilerini birşey sanıyorlar ;) kimse aslını inkar etmemelidir. ama yemek yediği kabada s...ıçmamalıdır..
Göründüğü gibi 2006 da yazdığım bu yazı hala geçerli.

Umarım örneklemem yeterli olmuştur. ve neden size messsenger da hacking konusunda yardımcı olmadığımı anlamışsınızdır. Siz gibi birçok insan da aynı şeyi yaptı. Tıpkı konu açarak isyan etmeniz gibi.

İyi calısmalar.
hellboy726.

cgdsbll

New member
evet doğru alican bey lütfen bu cevabımı silmeyin

doğru beni hack e siz yönlendirdiniz pm de size karşı pc ye asıl girerim dediğimde kolay trojan vsvs diyerek ilk sizin yardımınızla başladım diyeilirim ama sanırım bir kaç ay önce pm den öretmek yanlış değildi:durdurun

bu arada ben size topic açacam dediğimde banlarsınız artık demiştim işte o zaman siz kullandınız ters bağlantı terimini ve ben de ddoğal olarak banlandığımız siteye mi ters bağlantı ile girecez şeklin anlayarak sordum nasıl yaparız diye

şimdi beni neden küçük düşürmeye çalışıyorsunuz anlamadım

bu arada ordaki ismi silermisiniz lütfen size şikayet eder gibi bir duruma gelmiş gibi gözüküyorum ama ben tamamen sizinle msn deki samimiyete dayanarak vermiştim ismi daha yüzlerce vardır belkide ama siz sanırım bunun farkında değilsiniz ve msn konuşmalarını burda yayınlıyosunuz

msn de ise akşam tartıştığımız için durumu yumşatmaya çalışmak için öle yazdım sen bilirsin diye ama sen devamını beklemeden silmişsin altta gözüküyo zaten silmene karşı oluğum

ayrıca kurallar da sen bana ulaş demek yada benim adresim belli demek yasak değil sen işine geldiği gibi konuyu değiştiriyosun

yardım konusuna gelince tamam ilk 1-2 gün yardım ettin ve daha birçok konudada akıl aldım yarddım istedim senden yediğim ekmeği inkareden biri değilim ama sonraları vbulletin ile ilgili sorularımı bile google.com diye cvp yazdın neyse bu konulara girmek istemiyorum

peki sen niye hiç bir keylogger ve trojan sorularına yardım etmezken yazılımında bulunduğunu sölediğin ve tanıtım videosu hazırladığın ardamax a gelince forumda yardım ediyorsun hı o da yasak değilmi

sen sürekli ben pro yazarım tek tuşla istediğin pc ye bağlanırsın siteyi hacklersin 4-5 milyara satarım falan diyip duruyorsun bende yaz bana da ver dedim sanki 7-24 senden yardım istermişim gibi beni aşağılıyosunuz alican bey yaptığınız (BENCE) çok yanlış yediğin tasa sı.... kelimesi vs ben sana değer verdiğimden tepkimi böle dile getirdim ve buraya yazar yazmaz da sana linki verdim cvp yazasın diye ama sen oraları teğet geçiyor ve sanki düşmanından bahseder gibi konuşuyosun benim için

seni hiç tanımamışım alican

işte arkadaşlar nasıl yaptığımı burdan indirip izleyebilirsiniz hiçbir reklam veya başka amaç yoktur bu kadar küçük düşürülmeye tek ricam bu video silinmesin çünki beni yapmaz duruma düüşürmüş ve öle bilinmesin kendi hazırladığım bir video sn site adminleri lütfen silmeyin

İNDİR : http://rapidshare.com/files/179393054/turkojan_anlat__305_m_cagdasbull.rar

TIKLA İZLE : View My Video

izle alican bey (sana saygımdan hala bey diyorum birzamanlar ki muhabbetimizden dolayı

ayrıca bu sitede bire bir yardım edip örettiğim hatta msn de beraber kurup çalıştırdığım çok sağlam insanlar var ama ben senin gibi hemen isim veren biri değilim ve saklı tutacağım

son kelimem keşke bende kayıtları saklasaydım ve sana BUKADAR DEĞER VERMESEYDİM VE GÜVENMESEYDİM en güvendiğim adam bunları yaıyosa tebrikler ALİCAN Ç. :clap
adından dolayı herkes seni haklı bulacak ama keşke bu konuyu 2 yeni üye arası tartışma gibi düşünsünler ve benim yerime kendilerini koysunlar

Hell

Başarıda bir sanattır.
Yazınız çok uzun vakit ayıramadım. Kusuruma bakmayın.

Cevabım yukardadır, daha fazla yazarak devam edemiyeceğim
iyi eğlenceler.

qweqqq

New member
Yazınız çok uzun vakit ayıramadım. Kusuruma bakmayın.

Cevabım yukardadır, daha fazla yazarak devam edemiyeceğim
iyi eğlenceler.
Üsteki Yazıyı Okusan Görüşlerinin Değişeceğine İnanıyorum Alican Ben de Herşeyi SendenÖğrendim Bu Konuda Çağdas a Hak Verdiğimi Belirtmek İstiyorum

Hell

Başarıda bir sanattır.
Üsteki Yazıyı Okusan Görüşlerinin Değişeceğine İnanıyorum Alican Ben de Herşeyi SendenÖğrendim Bu Konuda Çağdas a Hak Verdiğimi Belirtmek İstiyorum
Ne okudunuz ki bana karsı savunma yapıyorsunuz?
Ben kafama göre konu düzenlemiyorum. Kuralları uyguluyorum. Tekrar böyle bir içerikte mesaj yazsın onu da sileceğim.
Önce gidip bi konuyu okuyun?

Mesajında:

Arkadaşlar bunları burda bulamazsınız veya şöyle diyim bunları kimse yemiyor bunu anlayın lütfen, burada birini hacklemek kişisel alanına zarar vermek için bişey bulamazsınız burası hackhell
Demiş.

Zaten kurallarda belirtiyoruz tekrar vurgulamasına gerek yok. Konuyu tekrar okudum ve gereksiz olduğununa kanaat getirdim şu anda da tümüyle siliyorum. Bahsettiği mevzu forum kurallarında açıkca var.

iyi calısmalar.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Büyük bir forumun işleyişi zor oluyor. Dolayısıyla moderatör arkadaşlarımızın bölümleri temizlemek, kurallara uygun hale getirmek dışında üyelerimizin çıkarlarını gözetmek misyonu da oluşuyor ister istemez. Bu nedenle uzun zamandır uyguladığımız siteden hacking içeriğini çıkarmak, trojan paylaşımını yasaklamak gibi bir çok karar bu konuda bilgi durumu ileri seviyede olmayan insanların bu site vasıtasıyla zarar görmesini istemediğimizdendir. Bazı konular ve mesajların zararlı olacağı önceden kestirilerek müdahale edilmesi en doğru olan yöntemlerden biridir.

Bahsettiğim misyonlar dışında daha birçok şeyle uğraşan moderatörlerimiz forum içeriğini uygun hale getirmek maksadıyla bölümlerindeki her türlü değişikliği yapmaya yetkilidir. Bu yetkiyi kurallara dayanarak uyguladığı sürece kimseye hesap vermek zorunda değildir.

Silinen mesaj ve konular nedeniyle "Beyefendi/hanımefendi mesajınızı/konunuzu sildim" falan gibi bir bilgilendirme yapması mümkün değildir. Belki 20, 30 bin üyeli bi forum olsa mümkün olurdu.

Gördüğüm kadarıyla sizin mesajlarınız kurallar doğrultusunda silinmiş. Başka bir şikayetiniz yoksa gereğinden fazla uzayan bu konuyu kapatalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML