SMTP server

bjkrize86

New member
arkadaşlar ben şimdi pc ye keylogger home yükledim ; ayarlarda raporların gönderileceği adres var gmail adresi yazdım ama onun altında bide smtp server var oraya ne yazıcam yani smtp sunucusu ne demek yardımcı olurmusunuz acil teşekkür ederim şimdiden ......................acemi elif

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
hotmail, yahoo gibi mail servisleri smtp hizmetini ücretli veriyorlar.. gmail'in de

bi smtp'si var ama şu vakte kadar kullanmak nasip olmadı, tüm port ayarlarını fln

da yaptım ama çalıştıramadım..

ben sana http://www.bonbon.net/ sitesini önereceğim elif, ücretsiz smtp ve pop

hizmeti veren mail servisi var.. ben mesela yönlendirme yaptım kendi gmailime bu

maili, smtp olarak bunu kullanıyorum ama mailler ordan gmail'ime geliyor, bu

şekilde bişeyler yapabilirsin..

kolay gelsin..

bjkrize86

New member
ya sağol turkhard yaa zaten bi sen sorularımı cevaplıyosun eyvallah tekrar teşekkür ederim bi denicem takılırsam gene sorarım ama falla ehehe acemiyis dedik

ya valla ben baya bi aradım google da falan ama tık yok benim istediğim şey değil bunlar smtp nin ne olduğunu anladaım ama bana bunun artık numarasımı neyse o lasım bunu nasıl yapıcam hala bilmiyorum:(

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
smtp'si olmayan mailleri trojanlarda (eğer trojanın kendi mail serveri yoksa)

kullanamazsın bunu unutma.. şimdi hotpop'u nasıl kullanacağını anlatacağım:

http://hotpop.com/ adresine gir, sağ üstten "signup" de, alttaki iki kutucuğu

işaretleyip "procead"a tıkla, gelen bilgileri sıradan doldur, ilk kutu mail adresin

olacak, eksiksiz doldurduktan sonra "next"e bas.. basic'i seçim yine "next"e bas,

gelen "general information" sayfasında her seçeneğe bişeyler sallayıp "next"e

bas, en son bi daha "next"e bas ve bitti:D şimdi sol tarafta "My account setup"

diye bir yer olacak "Status" bölümünde, oraya tıkla ve "Mail Forwarding"e gir,

kullanmak istediğin mail adresini gir (tavsiyem gmail) ve "Add New Address"e bas..

mailine bir kod gelecek, bunu kopyalayıp "Authorizatin Code" kısmına yapıştır

ve "confirm"e bas.. artık bu maile gelen tüm mailler yazdığım mailine yönlenecek..

şimdi smtp ve pop ayaları, torjanda pop istenen yere pop.hotpop.com, portu 110,

smtp istenen yere smtp.hotpop.com, portu 25, kullanıcı adına

kullanıcıadı[email protected], şifre isteniyorsa da hotpop şifreni yazacaksın.. sanırım

bu bilgi yeterlidir, çünkü daha fazlası çıkmaz, destan gibi oldu mübarek şuna bak:D

hadi kolay gelsin...

bjkrize86

New member
yaw sağol turkhard yaaaa mütişsin kardeşim ben buna yardımlaşma derim işte valla accayip makbule geçti bayada bişeler öğrendim tekrar tekrar teşekkürler saygılar falan filan ..........................orta acemi elif:)

smoochyy

New member
ya ben gmail adresi nasıl alacagım ve aldıgımda gmail adrsimi nasıl yazacagım TURK HARD YARIM ETTTT... YA msn pscho_hsnn@hotmail. şeklinde yazıyosun gmail nasıl yazacagım ya yardım plzzz

Turk Hard KardeŞŞ Ya Ben Bİ Gmaİl AlmiŞtim Ona Nerden Ve Nasil Gİrecem Yahoo Dan AlmiŞtim Ona Nasil UlaŞacam

Turk Hard Yazdigin HerŞeyİ Yaptim Ama Yİnede Enable To Connect Server Dİor Yaa Bİ Yerde Bİ YanliŞlikmii Var

élifé

New member
sorunun bi kısmına yardımcı oluyum:) g mail ine ulaşmak için http://mail.google.com a gir sonra orda oturum açman için bi pencere var gerisini sen yaparsın zaten.g mail adresi istersen adresini özele yaz ben sana davetiye yollarım. server kısmına da [email protected] yazmayı dene kolay gelsin

yardimpls

New member
Turk_hard gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim de..bu Authorization Code hangi mail adresine gelecek ben onu anlamadım???

herşeyi yaptım hepsini ayarladım kendi gmail hesabıma yönlendirdim ve dediğin smtp ayarlarını da koydum id ve pass. ımı da koydum ama göndermiyor

HTML