Sms İçin Güzel Sözler

pyrazboran

New member
Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun.Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun..

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları,bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım dediler.. Güle başka isim versen değişik kokar mı ???

Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.

Aşk: gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.....

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim , balık olurdum

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.(Antoine Bret)

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum
alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sevdiğimi.

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin
Aşk bir elmalı sekere benzer, bitince sapı kalır.

Ben seni asil insanların basit sevgisiyle değil basit insanların asil sevgisiyle seviyorum...

Ben seni sevmek için değil sevmenin nasıl olduğunu gör diye sevdim.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Ben seninle sonsuzdan gelen iki ısın olup ince kenarlı merceğin odak noktasından kesişebilme ihtimalini sevdim.

Beni terk ettiğin gün saçlarından bir tel koparıp asacağım kedimi, beni terk ettiğin gün kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime ve beni terk ettiğin gün öleceğim.

Biliyorum seviyorsun büyülü denizi gel beraber keşfedelim ufukların ardındaki gizemi

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme

Bir deniz düşün (susuz) bir insan düşün (mutsuz) bir gece düşün (uykusuz)bir bahar düşün (çiçeksiz )birde ben düşün,sensiz..

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için

Bir gün bana soracaksın beni miı tanrıyı mı daha çok seviyorsun diye ? Tanrı diyeceğim kırılacaksın ama bilmiyorsun ki benim tanrımın sen olduğunu.

Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için , bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için

Bir gün zaman kayar elinden tutamazsın. Sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsın.öylesine sendeyim öylesine bendesin ki unutmak istesek de artık unutamayız!!!

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi,bir insanin özlemleri olmalı, özlemlerle açan çiçekler gibi bir insanin birtanesi olmalı tıpkı bendeki sen gibi.

Bir sabah uyandığında güneşi göremezsen yanında sakın gözlerini kapatma yıldızları da kaybedersin sonra.

Bir soluk kadar yakın yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın!!

Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma !

Bir yudum mutluluk, pesinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum ...

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin.

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne istiyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın!!

xXx_2

New member
senin için kan dökmek gerekiyorsa dünyanın şah damarını keserim,ama benim kanımı istiyorsan farketmez be gülüm ben seni kara topraktada severim...

HTML