Smileadsl mi? Yoksa Superonline mi?

sarisari

New member
arkadaslar 11 yıldır kullandığım telefon hatı benim üzerime kayıtlı degil. bu yüzden turk telekom bana adsl vermiyor. bende arastırdım smileadsl ve superonline veriyor. ücretlerini göz ardı ederek baglantı hızı, kalitesi ve müsteri hizmetleri bakımından hangisini secmeliyim? Görüşleriniz benim için çok önemli. Fikri, bilgisi, tecrübesi yada önerisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. (her iki firmayada mail attım smile anında cevapladı tekrar mail attım smile yine hemen cevapladı ama superonlineden 3 gündür ses yok) :melek

qpower

New member
ikiside değil çünkü her ikis mevcut tt alt yapısını kullanıyorlar.ben istanbulda yaşasam tercihim kesinlikle TURBO NET olurdu.düşünme bile

KeRti

Forum Kertenkelesi
smile adsl kullanan arkadaşlar hiç kesinti net kopması veya başka bi sorunla karşılaşan falan oldu mu?tam olarak açıkca bilgi verirmisiniz smile hakkında.

Swat_TR

Altın Üye
Şimdi bana kalsa superonline derim. Çünkü superonline internete kendini kanıtlamış. Fakat smile daha yeni çıktı nedir ne değildir bilemiyorum.

sarisari

New member
ttnet altyapısı diyorsunuz ama ttnet onlara bi kapasite ayırmış yani adamlar para verip sadece kendilerine ait olan port almışlar onların musterisi ttnetten az oldugu için hızlı olabilirlermi

RuTH

Altın Üye
1 aydır smiLe kuLLanıyorum çok memnunum
şimdiye kadar bağLantıda herhangi bir aksakLık yaşamadım
fiyat oLarak da çok uygun. ben smiLeadsL i tercih edin derim

Bu Arada : TeLekoma Kafam Girsin !!!!

sonforum

New member
smileadsl doğan grubunun şirkti pek çamura yatacağını zannetmem, yenı cıkan turbonet neyin nesidir anlayamadım 24 Mbps adsl+2 hizmeti sunuyolar ama arkalarında kim var orası muallak, zaten web sayfalarınıda tutmadım. Superonlinenın devri bitti gibi birşey, eskiden internet=SO denirdi. Gerçi şimdilerde internet=zulüm gibi birşey oldu.

kawwwal

New member
Ben telekomu kullanıyorum pek fazla bilgim yok ama yukarıdada soylenildiği gibi ikiside telekomun alt yapısını kullanıyo. Ama mantık olarak bu piyasa da daha deneyimli olan superonline tercih etmelisin ayrıca herhangibirisinin sözleşmesini imzalarken kosulları dikkatle okumanı tavsiye ederim iyi çalışmalar

HTML