Smile Adsl almayın , aldırmayın.

erateam

New member

Aydın Doğan'ın yaptığı iş bu kadar olur !!!

Hükumete istediğini yaptırmak için türlü entrikalarla uğraşanlar , işine geldiği gibi hareket ettiği zaman iktidar şakşakçılığı yapıp , işine gelmediği zaman üçkağıtçı dolandırıcı diye bağıranlar , daha doğru dürüst kendi işlerini bile becerememektedir. Türkiyede telekom tekelinden kurtulmak için başlangıçta iyi bir alternatif gibi görünen Smile ADSL işin cılkını çıkarmış durumda.Müşteri hizmetlerini ararsın suratına tel kapatırlar , destek veremezler , 3 gün içinde sinyal vereceğiz diye tahhütte bulunup 13 gün bekletirler, ve verdiği hizmet ortadadır. Millet 1 megabitle dosya indirirken biz dünyanın parasını ödeyip sonrada yukarda gördüğünüz gibi paramızla rezil olmaktayız.

Maydinin dediği gibi ( telekoma kafam girsin )

Smile adsl almayın , aldırmayın !!!

dulkans

New member
selam

bencede başvurmus arkadaşim 42 gun oldu hala acmadılar nerdeyse para odeyecekmıs vallah yaptırdıgı terbıyezlık bırde reklam yapıyor :saskin

NeCcko

Altın Üye
Aydın doganı savunmucam zaten başta bilseydim onun oldugu almazdımda ama bende bi smile abonesiyim.

Dediklerinizin hiçbirini yaşamadım, hızım gayet güzel, hizmette gayet güzel sanırım size kötü denk gelmis

man utd

New member
Piyasaya çıktığında ilk abonelerinden biriydim..Modemi koşulsuz ücretsiz veriyoruz dediler hattı kapattırırken 90 ytl modem parası tahsil ettiler.. Aboneliğimi iptal ettirmek için yaklaşık 20 kere müşteri hizmetlerini aradım 50 ytl ekstradan fatura geldi..Resmen tt almadığımıza bin pişman olduk..3 5 ytl hesabını yapmayın arkadaşlar hem paranız gider hem de sinirleriniz hiç olmadığı kadar gerilir..Aman uzak durun..her ne kadar kafam girse de en temiz çalışan yine tt

Hacker-22

Atam izindeyiz!
yinede tt daha iyi fakat tek el olduğu sürece fiyatlarda ve hizmette büyük bir değişiklik olmaz onun için tt'ye dişli bi rakip şart

RuTH

Altın Üye
6 ayLık smiLe adsL abonesiyim şimdiye kadar ne bağLantı da ne de müşteri hizmetLeriyLe bir sorunum oLmadı, çok memnunum.

artı oLarak downLoad hızının düşük oLmasının bağLantınLa aLakası oLsada downLoad ettiğin sunucuyLa daha çok aLakası var.

rapidshare den 130 Kb. iLe down yapıyorum, sorun senin down ettiğin sunucunun dandikLiğinden yada o an meşguL oLmasından kaynakLanıyor...

emrahh17

New member
ben de 2 yıldır smile adsl abonesiyim. hiçbir problem yaşamadığım gibi; çok da memnunum.hiçbir konuda sıkıntı yaşamadım.herkese tavsiye ederim.

dcoze

New member
bende 1 yıldan fazla bir süredir smileadsl abonesiyim. bazen telefondaki arkadaşlar daha yeni işe girmiş ve hiç birşeyden anlamayan insanlar olabiliyor. kaç kara çağrı merkzini aradığımı hatırlamıyorum. ancak suratıma hiç bir zaman telefon kapanmadı. bağlantım kolay kolay kesilmiyor ve genelde bağlantımdan tam verim alıyorum. ttneti de gördüm smileadsl yide ben smile diyorum.

HTML