SMF'den vB'ye Geciş Nasıl

Atagun

New member
Birtürlü gecemedim impex'te bulamadim elimde 3 tane falan var ama hepsinde ya dosyalar eksik yada sorun var herhalde bir türlü gecemedim bu konuda bana yardım edecek biri yokmu arkadaslar cok acil yardima ihtiyacim var kısacasi.
SMF'den vB'ye gecmek icin
asd msn'den yardım etmek isteyenler icin.

rottegroupe

New member
Arkadaşım bunlar destek sitelerinde yer alır... Ama başın ağrımadan www.mkportal.gen.tr ye gir orada orada vb kısmını incele...

Orada ister vb den smf ye ister smf den vb ye, ve diğer forumlara geçiş yapılması hakkında bir hayli bilgi alabilirsin...

Bu arada smf forumu neden beğenmedin. Vb kadar güzel hem de vb ye göre daha pratik ve düzeni bakımı eklemeleri editi kolaydır...

Birde vb de ücretli lisans meseesi var...

Al buda konu linki : http://mkportal.gen.tr/forum/index.php?topic=564.0

İncele artık

Atagun

New member
SMF gercekten cok guzel fakat google indexleme problemi oldugunu dusunuyorum.Bir ay kadar vB kullandıktan sonra fark olursa lisansi almayı dusunuyorum bir kac arkadasla bakalım yardımlar icinde tsk ederim umarım gecebilirim sorunsuz.

Atagun

New member
ImpEx build version : 1.45

Database cleanup & restart
Using includes/config.php for target config.

Associate Users
Warning !! Assosiated users will currently be deleted if you run the import user module twice as it removes users with an importuserid. You cannot associate with an existing admin user at this stage.If you want to associate a source user (in the left column) with an existing vBulletin user, enter the user id number of the vBulletin user in the box provided, and click the Associate Users button.

bunu diyor üyeleri aktarma islemini yaparken yani en basında.

kadir2357

New member
link ölüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü