Smartdisk 1 Tb mi yoksa.....?

shadowcar

New member
Selam arkadaşlar. Bu aralar 1Tb lik HDD'ler çokı ön planda ve ben de bir tane alacağım.
Acaba 189 TL'ye Smartdisk mi alsam yoksa yoksa 200 lira civarında Maxtor veya WD
filan mı?

Smartdisk Özellikleri:
Usb 2.0
Alüminyum kasa,
OTB tek tuşla yedekleme özelliği,
Windows98 hariç sürücü ihtiyacı yok,
8 cm çapında fan (açılıp kapatılabilir)
16 mb ön bellek
7200 rpm
3,5 inç

]
[/URL]

pulat

New member
önbellek 32 mb olsaymış tadından yenmezmiş dicem ama taşınabilir disc için bence 16 mb'da gayet iyi...

madprospar

New member
smart disk alma bu konuda daha iyi firmalar var mesela maxtor ama pahalılar onun dışında western digital olabilir ama benim tavsiyem seagate.. zamanında çok western parçaladık iş yerinde en sorunsuzu seagate yine tabi fiyat performans olarak..

harunun

New member
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. 500gb maxtor harici hd'mi yanlışlıkla laptop kablosuylan çalıştırdım (elim kırılaydı) hemen çıkarıp tekrar kendi kablosunu taktım ama bilgisayar görmüo mereti.durum umutsuz mu? köşeindeki yeşil lambası kısa kısa yanıp sönüo.bilgilerimi kurtarmam mümkünmü?
acil yardımlarınızı bekliorum

acanpolat

New member
bende maxtor var indirimden almıştım ama içinden seagate çıktı zaten maxtor'u seagete satın almıştı.aslında daha iyi oldu ama soğutuculu bir taşınabilir almanı tavsiye ederim malum ısınınca performans düşüyor.Seçim sana kalmış

HTML