slm ben 3 gündür bir konu acıyorum ama kimse ilgilenmi yor

ugurmenx

New member
ben deep freeze kurdum on dan sonra kaldırdım deep freeze den eser kalmadı ama daha hala etkisi devam ediyor ne yapabilirim yardım edin 3 gündür konu acıyorum yardım eden yok
:vur
iyi calışmalar

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
etkisi devam ediyor derken?

Bılgısayarı güvenli kipte baslatıp

c>programfiles içerisinde deepfreeze in klasörünü komple silip bi kontrol edebılırsın duzlıp duzelmedıgını haber verırsen ona göre farklı sekıller yaparız :)

ugurmenx

New member
arkadaşım dedigin şeyi yaptım ama gene işe yaramadı başka bir yol varmı acaba
ben sana anlatayım ben deep freeze kurdum ondan sonra sildim galiba deep freeze caşışırken sildim kapatmadım yanıdeep freeze deepfreeze di
ye bişey yok şimdi bilgisayarda ama yine de her acılıp kapanışta bilgiler siliniyo

iyi calışmalar

turkrock

New member
işe yaramaz tabi

arkdaşım yanlış silim yapmışsın format atarsan güzel olur bence ama bununda çözümü var bir adres vericem sana ama işallah bir sorun çıkmaz burdan kaldırmazlar sorun olursa şimdiden özür dilerim adres [www.internetcafeciler.net ) orda hertürlü yardımı bulabilirsin

arkadaşım sana bir site adresi verice umarım burdakiş arkadaşlar buna izin verir amacım sadece bu arkadaşa yardımcı olmak www.internetcafeciler.net

ugurmenx

New member
arkadaşım oradada bişey bulamadın nasıl yapacaz bu işi ya deli olacam
yardım edin lütfen ya

Hacker-22

Atam izindeyiz!
regedit ten dene software anahtarı altında bütün programlar var oradan programın anahtarını bulup sil işe yarayabilir

rune

Os Doctor
Yeniden kur, sonra da kaldır ama bu kez düzgün olsun. biraz kafanı kullan. pfff

istersen advanced uninstaller adlı programı da indir kur önce sonra da setup monitor var onda. bir program kurulurken takip ediyor tamamen işlediği her şeyi. sonra da monitored setup ı kaldır seçiyorsun ve o programın kurulumu sırasında tuttuğu logdan faydalanarak kaldırıyor tamamen.
kolay gelsin.

ugurmenx

New member
biladre ben regedit dosyasından da sildim ama bişey degişmedi arkadaş msj yazmış bana gost yaparsan düzelir diye ama nasıl yapılacak o yapınca düzzelirmi

sozerun

New member
bence sen sorununun ne olduğunu bilmiyorsun ghost nedir diyeceğine bu sitede birsürü ghhost hakkında bilgi var onu araştırarak dene bence
sürekli her açılışta siliyorsa önemli bilgi yoktur demek format çek rahatla
ok

MasterIsBack

New member
1.Bence programı bastan kur kur sırasında. unistall cıkacaktır. Bence kaldırma işleminde 1 yalnıslık yapmıs olabilir arkadasımız.

2. güvenli Kip ac ve sistem tarihini geri al.

3.Güvenli dosyayı unistall edit petmediğini kontrol et. düzgün 1 sekilde.

Basit ve etkili çözümler.

Lary

New member
deep friz şifrelidir önce şifresini bul devre dışı bırak devre dışı bıraktıntan sonra pc yi yeniden başlat deep friz ms tan kaldırılır

N i h i L

New member
Cevapp

arkadasım hazır kaldırma yamaları vardı benım bıldıgım.
bı onla dene sıtede arastır sıfre unutma ıle ılgılı gecıodu.
eger yapamazsann bıde su ıhtımal var
eger deep freze sendekı muhtemelen
2 aylık ıse
bıosa gır oradan tarıhı sole bı 2 ay kadar ılerı at
o sekılde de duzelebılır....ancak nasıl etkısı kaldı hala anlamış degılımm dogruusu gormem laazım gormeden bısey solemek tam net olmaz..pm ıle ulas ıstersen..

not:-->
ugurmenx' Alıntı:
biladre ben regedit dosyasından da sildim ama bişey degişmedi arkadaş msj yazmış bana gost yaparsan düzelir diye ama nasıl yapılacak o yapınca düzzelirmi
Norton Ghost --> Bilgisayarda windowsun ve diger kurdugun yazılımların eksiksiz harfiyen tam oldugu duruumda imagını alıosun ve bunu norton ghost sayesınde cd ye atıosun ve ıste bu ımajı tekrar tekrar kullanabılıosun.
Bi açıdan format atmayla aynıı bı fark yok.sadece kolaylık saglıyor.
ancak sen kı deep frezeı sılmekte zorlanıosunn norton ghost kullanmanı hıc mı hıc tavsıye etmem.
YANLISMIYIM ARKADAŞLAR..?

HTML