slm arkadslar

angeldeath

New member
slm arkadslar bnde en i geldim bu siteye ve hmn uye oldum bayaa katkım olacak inş. bu siteyeee obur sitelerde bayaa katkım olduu ama orda emeğe saygı yoq tu inş. burda guzel bi ortam vardır ve ole olcağınada inanıyorumm :D

eiffel

Forumun Kulesi
hackhell e hoşgeldin. iyi forumlar...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Hoşgeldin dostum...Burda emeğe saygı en yüksek seviyededir tabii eğer forum kurallarına uyarsan...

HAdii forumun tadını çıkarmaya bakk...:)

amylee_26

New member
slm arkadaslar ben deniz aranıza gec saatlerde katıldım umarım herşey güzel olur. ben sizinle şarkı sözleri paylaşmayı umt ediyorum bende olanları ben sizde olanları da siz artık ok :))

murattı070

New member
slm

mrb arkadaslar
ben aranıza daha dün katıldım,bir arkadas tavsiyesiyle.bu konularda cok fazla bilgim olmadıgı icin aranıza katılmayı istedim umarım bana faydalı bilgiler verirsiniz.
herkeze ii günler ii calısmlar ve ii sanslar.:)

cagricabuk

Cokcokcu
angeldeath' Alıntı:
slm arkadslar bnde en i geldim bu siteye ve hmn uye oldum bayaa katkım olacak inş. bu siteyeee obur sitelerde bayaa katkım olduu ama orda emeğe saygı yoq tu inş. burda guzel bi ortam vardır ve ole olcağınada inanıyorumm :D
amylee_26' Alıntı:
slm arkadaslar ben deniz aranıza gec saatlerde katıldım umarım herşey güzel olur. ben sizinle şarkı sözleri paylaşmayı umt ediyorum bende olanları ben sizde olanları da siz artık ok :))
murattı070' Alıntı:
mrb arkadaslar
ben aranıza daha dün katıldım,bir arkadas tavsiyesiyle.bu konularda cok fazla bilgim olmadıgı icin aranıza katılmayı istedim umarım bana faydalı bilgiler verirsiniz.
herkeze ii günler ii calısmlar ve ii sanslar.:)
aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar ;)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Hepiniz HACKHELL ailesine hoşgeldiniz iyi forumlar..

HTML