sizinde başınıza geldimi?!!!

InfernalGu

New member
Arkadaşlar ben ankarada köroğlu caddesinde oturuyorum.1 aydır fln paso korku +16 bölümünde takılıyorum.geçen gün en sonunda belkide hayatımda ilk kez kabus gördüm.gerçekten çok korkunçtu.anlatayım.şimdi bizim oturduğumuz yer genelde çok işlek bi yerdir.nese
kabusta eve doğru geliyorum.sokaktayım.gece yarısı her yer karanlık loş ışık var her yerde.sokakta hiç kimse yok.sadece çığlık sesleri geliyo ve bi grup insan ateş yakmış bağırıp çaırıyolar.içiyolar sanırım.neyse apartmanın kapısının önüne geldim.kapıyı açtım.içeri girdim arkamdan apartmana biri daha girdi.arkamı döndüğümde karşımda 2 metre her tarafı kan içinde yüzü paramparça bi adam çıktı.inanılmaz korkunçtu.bi elinde bira dier elinde bıçak vardı.beni yakamdan tuttu ve bıçağı boğazıma dayadı.sonra kabus bitti gibi bişe oldu ama bitmemiş.bi baktım garip bir evdeyim.bütün vicudum kabarmış.aynaya gittim baktığımda gösümde bileklerimde büyük dikiş izleri vardı.arkamı döndüm böbreklerimi almışlar.o anda uyandım tuvalete koştum aynaya baktım yüzümü yıkadım ve ohh bee kabusmuş dedim. acaba bu kabusun nedeni korku +16 bölümden olabilrmi? yada böle bi olayla karşılaşan varmı???:eek:ha

seboist_18

New member
Valla ne diyim berbat bi rüya gördüğün ortada...Bu aralar çok sık takıldığını da söylüyosun korku bölümüne...benden tavsiye biraz ara ver korkuya,mizah bölümünde de süper fıkralar,karikatürler vs. var onlara takıl biraz da:)

ManigatöR

PlaYboY 69
bencede dostum sen bırak bu bölümü sen gel adult ta boşver korkuyu filan güzel filmler var bikere izle bak kabus mu görüyosun yoksa hatunlarla fingirdeşiyomusun karışmam artık rüyanda kendi haremini kendin kur kampanyası var kaçırma

psychodrea

"psychologist"
Gerçketen kötü bi rüya ama fazla da etkisinde kalma sonuçta kabuss . Manigatör'ün de dediği gibi biraz baska bölümlere takıl..!

MECHUUL865

New member
kardesim bu psikolojik bi sorun sen bu bölümden uzak dur kücükken bende anneannemin ölümünden cok etkilenmistim 5 yıl kabus gördüm sonra gecti bence dikkat et uzun süre etki yapabilir.....

TürKReiS

Forum Koruyucusu
benim gördüğüm kabusları bi sölesem aklınız durur : )

ama benim ki bu bölümden değil de ;izlediğim filmlerden !

Hele iki tanesi var çok acayip;

+ Şeytan Çarpması,

+ Amerikan Büyüsü.

mangotree

New member
daha guzeli var

kendi ruyanizda uyanmak istermisiniz?
simdi bu ne demek diyenler olabilir aranizda dogal olarak.

ruyada uyanmak, ruya aninda uyudugunu ve ruya gordugunun farkina varmaktir. ve sonra istediginizi yapip edebilirsiniz ruyanizda.
bu biraz antrenman ile mumkun :)

nasilini simdi anlatmak istemiyorum, ama ingilizce biliyorsaniz, nette "lucid dreaming" diye arattirin. bir suru kaynak ve kitap var konu ile ilgili.
eminim turkce kaynaklar da mevcuttur.

ilgililere duyrulur :)

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
InfernalGu' Alıntı:
Arkadaşlar ben ankarada köroğlu caddesinde oturuyorum.1 aydır fln paso korku +16 bölümünde takılıyorum.geçen gün en sonunda belkide hayatımda ilk kez kabus gördüm.gerçekten çok korkunçtu.anlatayım.şimdi bizim oturduğumuz yer genelde çok işlek bi yerdir.nese
kabusta eve doğru geliyorum.sokaktayım.gece yarısı her yer karanlık loş ışık var her yerde.sokakta hiç kimse yok.sadece çığlık sesleri geliyo ve bi grup insan ateş yakmış bağırıp çaırıyolar.içiyolar sanırım.neyse apartmanın kapısının önüne geldim.kapıyı açtım.içeri girdim arkamdan apartmana biri daha girdi.arkamı döndüğümde karşımda 2 metre her tarafı kan içinde yüzü paramparça bi adam çıktı.inanılmaz korkunçtu.bi elinde bira dier elinde bıçak vardı.beni yakamdan tuttu ve bıçağı boğazıma dayadı.sonra kabus bitti gibi bişe oldu ama bitmemiş.bi baktım garip bir evdeyim.bütün vicudum kabarmış.aynaya gittim baktığımda gösümde bileklerimde büyük dikiş izleri vardı.arkamı döndüm böbreklerimi almışlar.o anda uyandım tuvalete koştum aynaya baktım yüzümü yıkadım ve ohh bee kabusmuş dedim. acaba bu kabusun nedeni korku +16 bölümden olabilrmi? yada böle bi olayla karşılaşan varmı???:eek:ha
Köroğlu Caddesi'nde oturuyorsun he.. Ankara'da askerlik yaparken ( 4 ay önce bitti ) çook defalar geldim general'in eşiyle bu cadde üzerindeki kuaförümüze.. Sonra da genelde Karum'a geçerdik.. Yine anılarımı canlandırdın yaa.. :(

»» dαкi ««

PsychostyLa
Korku +16 ßoLumunun saßit ßasLiqinda yazior.. Tırsacaksan bakma die =)

$aka ßi yana harbi qit ßa$ka ßoLumLere takıL aduLta qir qeyik-mizah da takıL ne ßiLem ama ßurdan uzak dur i$te ;)

mangotree' Alıntı:
kendi ruyanizda uyanmak istermisiniz?
simdi bu ne demek diyenler olabilir aranizda dogal olarak.

ruyada uyanmak, ruya aninda uyudugunu ve ruya gordugunun farkina varmaktir. ve sonra istediginizi yapip edebilirsiniz ruyanizda.
bu biraz antrenman ile mumkun :)

nasilini simdi anlatmak istemiyorum, ama ingilizce biliyorsaniz, nette "lucid dreaming" diye arattirin. bir suru kaynak ve kitap var konu ile ilgili.
eminim turkce kaynaklar da mevcuttur.

ilgililere duyrulur :)
ßen qirdm ßaktm akLima yatti ama en sonda okduqum madde iLe qeri dondum =)

9.Madde: Unutmayın, düşler ülkemiz mekansız bir yer olduğu kadar zamansız da. Yani bir açık rüya esnasında yaşananlar bizim bildiğimiz zaman birimleri kadar sürmez. Birkaç saniyelik bir rüya yıllar sürebilir, siz açık rüyadan uyanamayabilirsiniz. Sorumluluk kabul etmem!

Dio arkada$.. acik ruyanin ne olduqunu haLa anLayamadım ama denemeyin =D

thy.willen

New member
şimdi buna inanıp 1 ay mankenlerin olduğu yere takılacam ama
ya menajerlerini gönderirlerse diye düşünüyorum :biggrin

S@yko

New member
kabus un psikolojiyle alakası yok yatarken sol tarafına dönersen kalbin sıkışır ve atmsaı zorlanır vücudun da senin pozisyon değişmen için böyle bi yola başvurur;)

HTML