sizin midenizde kaç tane böcek var?

angel_girl

New member
Sizin midenizde kaç böcek var?

Bugüne dek okuduğunuz en "yararlı bilgiler" aşağıda yer alıyor. Bir insanın ömrü boyunca uykusunda toplam kaç böcek ya da kaç örümcek yuttuğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız buyrun okuyun

İnsanlar dirseklerini yalayamazlar.

Eğer çok şiddetli hapşırırsanız kaburgalarınızdan biri kırılabilir.

Bir saat süreyle kulaklık takarak bir şey dinlemek kulaktaki bakteri sayısını yüzde 700 arttırır.

Hapşırmayı engellemeye çalışırsanız başınızdaki ya da boynunuzdaki damarlardan biri çatlayabilir.

Domuzlar vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamazlar.

Dünya nüfusunun yüzde 50'si hiç telefonla konuşmamıştır.

Fareler ve atlar kusamazlar.

Çakmak kibritten önce icad edilmiştir.

Dünya genelinde fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların yaklaşık dörtte biri, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen meraklılar nedeniyle gerçekleşmektedir.

Bir insan yaşamı boyunca uyku sırasında ortalama 70 böcek ve 10 adet örümcek yutar.

İnsan idrarı zifiri karanlıkta parlar.

Parmak izi gibi dil izi de her insanda benzersiz özellikler taşır.

Son "bilgi" ise şu: Bu haberi okuyan insanların yüzde 75'inden fazlası şu anda dirseklerini yalamaya çalışmaktadır :)

magriman

Banned
Yaladıım!Dirseğimi yaladıım!Şaka len şaka.Manyak mıyım ben uğraşacam.Eline sağlık.

1115811

New member
tmm da ben zate dirşeğimi yalaya biliyorum her iddayada girerrim vücudum biraz esnekde o yüzden

SadistFace

New member
%25te bende varım uğraşamma dil atmayla falan :) :)

%25te bende varım uğraşamam dil atmayla falan :) :)

%25te bende varım uğraşamam dil atmayla falan :) :)

shany

New member
cok ilginc seyler de var..ama dirsegimi yalamak gibi bişey yapmadım...

bir de şu var insanın dirsegi ile eli arasındaki uzunluk ayak uzunluguna eşittir..inanmayan varsa denesin:sigara:

rapl0rd

New member
dostum sen o alttaki notu düşmeseydin dirseğimi yalama gerksinimini duymayacaktım ama notu okudum ondan sonra nedense çoğunluğa uyma ihtiyacı hissettim ama gerçekten dirsek yalanmıyor

HTML