Sizce Pc Oyunlari Eroin Gibi Bağimlilik Yapar Mi

PC OYUNLARI BAĞIMLILIK YAPAR MI

• YAPAR

Kullanılan: 28 90.3%
  • YAPMAZ

Kullanılan: 3 9.7%

• Kullanılan toplam oy
    31

bizturkuz

New member
Dün ki dinlediğim haberlerde pc oyunları eroin kadar zararlı ve bağımlılık yapıyor diyorlar. Peki sizde bağımlılık yapıyor mu ?

Bence yapar çünkü çoğu arkadaşım oyunun başına geçince daha kalkmıyor

LoKaN

New member
Eroin mı o ne ? Ko gibi bişi mi :) ya iş yerınde bile oynuyorum :( gunde 5 saat uyku 1 öğün yemek 1 aparetif gerisi Ko

Mephisto

R€B€L
ben hic bi oyun oynamıom arada 1 kac saat takılıom ama 40 yılda bi
bana kalırsa bağımlılık yapar
yapan arkadaşta cook:)

'Pulse

New member
bana K.O.F. bağımlılık yapıor onun yüzünden çoğu derste kaldım ben ama aşığım o oyuna:D..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet yapıyor bence geçen tvye bile çıktı bi çocuk bir bilgisayar oyunu yüzünden nerdeyse çıldırma noktasına geliyordu klavyeyi falan parçalıyordu.
Bazı oyunlar yapıyor böyle bağımlılıklarr..

bizturkuz

New member
Evet bende gördüm haberlerde çok etkilendim ve asla oyuhn oynamıyorum . artık inter nette takılıyorum . faydalı sitelerde paylaşım gibi.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bi ara knighta taktıydım sora modluğum kabul edildi o zamndan beri oyunlarla pek uğraşmıom ben burdayım benim kokainim hh :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bağımlılık yapmaz bence
bu oyunu oynamayan arkadaşların dışardan gördüğüdür
uğraşılan emek verilen her şey bağımlılık değildir
orda oyunun amacı belirli bir seviyeye gelmek
günde 10 saat oynayanlara bile bağımlı denilemez
ama salak gibi 2 gün başından kalkmadan Counter-Strike oynayıp ölenler bağılıdır

sonuç şudur yaşamımızı sınırlamadığı ve bize zarar vermediği sürece oyunlar bağımlılık değildir :mutlu:

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
bana bu soru bundan 5 sene önceye kadar sorulsaydi verecegim cevab kesinlikle evetti o zamanlar playstation nin basindan zor kalkardik aman insan büyüdükce bu tür seylerdende yavas yavas soguyor artik tam anlamiyla olmasada. benim düsüncem böyle.

delly

New member
tartışmaya gerek yok sonuçlar ortada

oturduğun zaman oyunun başına kalmak istemiyosan bilki bağımlısındır

ilaçı da yok

The Squealer

Special Effects expert
bazısı var takılırsın 2 ay sabah akşam oynarsın bazızı var 2dk sonra silersin
1.ye örnek gta vice city ve san andreas (zamanında2003-2004) 2.ye örne god father the game

alperen38

New member
%100 garanti vererek soyluyorumki yapar ve oyun oynayıpta bagımlılık almayan insan yoktur sahsen ben cok bagımlıyımdır hele counter-strike ye :) :) :)

ilivic

New member
arkadaşlar hepimiz bir kere daha düşünmeliyiz her ne kedar bağımlı değiliz desekte.başka açılardan bakınız bir yumrukla yok edebileceğim bir alet(pc)benim bir ömrümü yok ediyor.önümüzde duran cisim hayatta bize çok şey kaybettire bilir.çözüm artık bu işin bi kısıtı olmalı gerisi teferruat...

HTML