sizce galatasaray genç oyunculara yönelerek hata mı yapıyor?

__EviL__

New member
foço yorumun için teşekürler arkadaşım!! ama galatarayın şampiyonlar gibi önemli bi kulvarda boy göstercegini unutmamak lazım genc oyuncu transferi etmek her zman için ii ama galatasarayın artık fener gibi dünyaca ünlü bi oyuncuyla anlaşması lazım yorumun için tşk arkadaşım

kraaal

New member
Kesinlikle HAYIR!!! yanlış değil. Ancak şüphesiz ki önümüzde bir şampiyonlar ligi var orada gençlerle olmaz. Gençleri ligdeki maçlarda ara ara oyuna sürerek tecrübe kazandırmalı takımımız. Zaten gençlere yönelilmemiş olunsaydı bugün takımı sırtlayan bir Arda, bir Mehmet Topal, bir Sabri olmazdı. Hatırlayın Arda'nın GS'deki ilk maçlarını ve Gerets'e gelen eleştirileri. Ya da Mehmet Topal'ın ilk maçını. Gerets yine ne kadar eleştirilmişti. Sabri'yi hatırlayın. Fatih Terim onu ve diğer gençleri sahaya sürüp rejenerasyon yapıyorum dediğinde yerden yere vurulmuştu.
Yani gençlere herzaman yer verilmeli.
Aydın eminim ki seneye Arda'dan daha büyük bir futbolcu olacak.
Yaser seneye adından çok söz ettirecek.
Uğur'da 2 seneye kalmaz sağ beki Sabri'den devralacak.

Cago_50

New member
Genc oyunculara yönelmek sadece gs de degil avrupanin bütün 99% kulüplerinde var. bu oyunculari 3-5 sene sonra pisince göreceksin ...

Cαη

New member
Genc oyuncular sl de kendini kanitlamak icin caba gosterirler ben demiyorum hep genclerle cikalim diye tabi ki tecrubede onemli sadece gerekli yerlerde yararlanirsak super olur ama bi dipnot. hasan sas bu sene baska olacak gibi geliyor...

HTML