Sizce bu adam hain değil midir?

OrHUN_BEY

New member
Yorum yapamıyorum arkadaşlar. Çünkü anası belli babası anonim şahsın yazıları yorum yapmaya bile değmeyecek kadar mide bulandırıcı ve hainlik kokmaktadır... Taraf gazetesi savunuclarının okuması dileğiyle...

Türkiye Cumhuriyeti devletine terörist diyebilen Taraf gazetesi bugünkü manşetinde milliyetçi kesimin tepkisini çeken Mustafa filmine destek verip eleştirenleri hedef aldı

Bekir Coşkun'dan M. ALi erbile kadar birçok ünlünün sevmeyip doğru bulmadı filme bir eleştiride Yılmaz Özdil'den geldi. Özdil'in yazısı bu filmi Taraf gazetesinin neden desteklediğini açıklar nitelikte

MUSTAFA'YA GİTTİM..

Sarhoş.

Kafayı bulunca ağlayan...

Hoyrat.

Soğuk.

Kalpsiz.

Çevresine eziyet eden...

İtiraz edeni asan...

Arkadaşlarını satan...

Goygoycuların dolduruşuna gelen...

Milletten bihaber.

Hatta milleti küçümseyen...

Alay eden.

Hesabını kitabını bilmeyen...

Batı hayranı.

Sefa düşkünü.

O balo senin...

Bu balo benim, gezen.

Zampara.

Cephede bile karı-kız düşünen...

Savaşmadığı için sıkılan...

Ordu varken, çete kurmaya kalkan...

Devrimleri intikam için yapan...

Dinsiz.

Kendi heykellerini diktiren...

Megaloman.

Bencil.

Günde 3 paket sigara içen.

Usul usul intihar eden...

Psikolojik bunalımda...

Yalnız.

Çaresiz.

Basiretsiz.

Zavallı bir adam.

*

Mustafa’daki Mustafa bu.

*

Anafartalar 1 saniye.

İşgal 2 saniye.

Tası tarağı toplayıp kaçmak için, sığır sürüsünün çıkardığı toz bulutundan bile tırsan... Sığır sürüsüyle düşman ordusunu ayırt etmekten aciz biri... Başkomutanlık meydan muharebesi desen... Taktiğini falan başkasından araklamış zaten.

*

Hak edilmiş bence Oscar... En azından Nobel.

kaynak

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Taraf leyhine yazılan yazıların Pkk demeçlerinden bir farkı olmamasına rağmen o konulara yorum yapıp prim yaptırabiliyoruz.Bence Pkk probagandası yapıp,askeri hedef alan,Cumhuriyet'in kuruluşunda gazetesine Türk bayrağı bile koymayan gazete savunucularına prim yaptırmamamız lazım

dark007

New member
tarafgazetis taraf olmuş daha ne söylediklerine aynen katılıyorum. babasını bilmeyen adam böyle davranır her anasına küferdeni babası zanedyor.

Albayrak

Can Feda
Anlatılanlar, gerizekalı bir grup desteği ile oluşturulmuş filmin, yaşanmış tarihi, bir manda hassasiyeti ile değerlendirip, düşman zihnini her yerde hayata geçirme uğraşı... Dedik ya gülüm.. Biz ölmedik.

Hangi tarihi saptırmaya çalışıyorsunuz kuşlar
:melek

HTML