Sizce bu şehitleri güldüren şey nedir?(+18)

2. "Allah yolunda öldürülenleri ölüler sanmayin. Aksine onlar diri olup Rableri katinda riziklandirilmaktadirlar. Allah'in lütfundan kendilerine vermis olduklariyla sevinç içindedirler ve arkalarindan henüz onlara kavusmamis olanlari, kendilerine bir korku olmayacagi ve üzülmeyecekleri üzere müjdelerler." (Ali Imran, 3/169-170)

LifeForRent

New member
Kardeşim bunları güldüren sey; Allah'ın vaad'inin gerçek olması. Ölüm Meleği kim bilir ne kadar güzel gözüküyordur onlara!!

bim_28

Altın Üye
LifeForRent' Alıntı:
Kardeşim bunları güldüren sey; Allah'ın vaad'inin gerçek olması. Ölüm Meleği kim bilir ne kadar güzel gözüküyordur onlara!!
Resim ortada yorum ortada bize söyleyecek bişi kalmamış.
Güzel yorum...

iSpiK

Kadim Dost
bu verilmişti.. Allah böyle ölüm nasip etsin..

XSTaTiC™

New member
Allah büyüktür.. neden güldüklerini ancak şehit olanlar anlayabilir. ama tahmin etmek zor değil sağol

glhn

New member
mükemmel !!ben ilk kez gördüm.ölüm kadar korkunç bir şeye gülerek merhaba demek herkese nasip olmaz.
ALLAH büyüktür!!

jesus_

New member
ALLAHın buyuklugu ve sehıtlık mertebesının yucelıgı dıyelım...daha bınlerce yorum yapabılırım....ALLAH RAHMET EYLESIN..

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
Evet daha önce verilmişti ama olsun bin defa verilsin...Bu mübarekleri tebessüm ettiren son anlarında kendilerine gösterilen cennet makamlarıdır....Emeğine sağlık

HTML