sizce bayanlar hangi sporu yapan erkeklerden hoşlanır.....

sherlock_holmes

New member
Böyle bir ayrım varmıdır yoksa tamamen uydurmamıdır bu konuda ne dersiniz?
cevaplarınızı bekliyoruz....bayanlar sizinde... ne dersiniz???

sherlock_holmes

New member
valla bizde yürüyoruz ama daha bi şi olmadı bu kızlar onu spordan saymıyorlar

DureX

New member
Ben sadece Fıtness..

w133

тσ яєαℓιz&#
kızlar basketbol oynayan erkeklerden hoşlanırlar genelde.
bi kısmı futbol oynayanları sever.(hafif çatlak olanlar :D )
tenis oynayan erkek sayısı azdır ama tenis oynayanlarıda seviyolar.

sherlock_holmes

New member
vay prowl demek o kadar karizmasın tamam sen yürü yeter :)

iSpiK

Kadim Dost
tenis inanın cok iyi etki yapıo...
" yaaa güselimm öLe nası wuruo ya seyy pardon bende ögrenebiliRmiyim? geyikleriyLe cok sık karsılasabilirsinizz ;) "
bu arada köpekle yürüyüs sporsa ondanda cok etkileniolar :p köpek tabi insan azmanı olanlardan diil :p

ncrs

New member
kendimden biliyorum en çok dikkat çeken basketbol ;) heleki biraz spekteküler hareketler yapıyorsanız heuheh olay bitiyor.

piken

New member
Anti' Alıntı:
futbol ve tenis :D hafta içi okulda arkadaşlarla veya hocalarla futbol hafta sonu babamla tenis.. bence kızlar futbol dışında hngi spor olursa olsun diecektir :p bide her sabah okula gitmek için yürüyorum kilometrelerce onuda spordan sayarsaız ii olur
+1800 anti:) kesnlikle futbol hariç...hatta mümkünse beraber yapabileceğimiz bi spor olsun bu da tenis olsun:)

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Abi benim favorim Tenis. bakıomda tenizci hatunların hepsi Şekil. Basketciler cok uzun fultol ile uğraşanlarda kaya gibi sert nihahaha :)

KHANCYBER

New member
walla aslında zevk alacağı sporu yapıcaksın kendine has bir tarzın olucak bi kızı etkilemek için yapmaya çalıştığın şeyi zaten yapamazsın....ben lisanslı olarak futbol,yüzme,satranç ve masa tenisi ile ilgileniyorum...bunun yanında kisk box ile uğraştım...bilardo,basketbol ve beach volley oynamayı da çok severim...

G_hot

New member
bencede kızlar basket oynayan erkeklerden dier sporlara nazaran daha çok hoşlanıor.. test ettim ...
basket oynayan ama iyi basket oynayan :)

piken

New member
Anti' Alıntı:
ben tenis dedim herkes tenisten gidio =) golf oynayan yok mu aramızda yada başka zpor. :p piken sana meydan okuyorum ve bir tenis maçı teklif ediyorum hakemi sen belirle :D (kabul edersen)
bana meydan okuman büyük cesaret anti:)artı sen dedin die milet tenisten gtmio ben sevdiim yaptıım sporu söölüorum,mekanlar farklı ama bi gün neden olmasın...nihahahah o günü sabrszlıkla beklerm:D

HTML