siz de katılır mısınız bilmem ama??????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofom

New member
imzalar avatorler şudur budur derken kişilerin yazdığı mesajlar çok sönük kalıyor. düşünün koskoca ekranda küçücük bir yorum veya yazıyı görebiliyorsunuz aşğı aşağı aşağı aşağı derken insanın canı sıkılıyor yorumları okumak istiyorum ama cok uzun sürüyor. toru topu 10 cümle okumak için bir ton aşagı yukarı yapıyoruz sizde bıkmadınız mı bundan buna bir çözüm?????????

react

Admin
Süper Moderatör
imzalardan rahatsız oluyorsanız, kontrol panelinden kaldırabilirsiniz..

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
DeacoN.FRoST' Alıntı:
sadece imza değilki bi parça haklı aslında arkadaş. soldaki üyeadı altında avatar altında bilgileri altında Reklam baya bir uzun oluyor :)
evet heray 250 dolar odemekte baya zor oluyor istersen sen 250 dolar ver bana bende onları kaldırıyım cenk ne dersin :eek:

erenay_e

New member
arkadaşlar zaten kurallara uymayan haddinden fazla uzun olan imzalar kaldıttırılıyor yani fazla söze gerek yok reklamlara bişi diyemem sadece yorum olarak bence gerekli okadar masrafın altından reklam olmasa nasıl kalkılacak hizmet istiyorsunuz dark elinden geldiğin ce yapmaya çalışıyor ama biraz insaf edin herşeyde cebinden çıkarsa olmaz illede bir yerlerden maddi destek olmnası yada destek olacak şeyler yapması gerek bunuda unut mayın :)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
ilginç bı öneri yada sorun böle bi formu bulmuşsun bunuyosun ayrıca onlar dark abinin dediği gibi zevk için konulmuş şeyler değil

saçma

erenkurt

Banned
bence avatarlar ve imzalar renk getiriyor foruma ve o üyenin ruhunu yansıtıyor ...

iSpiK

Kadim Dost
ben mematimiyim simdi psikopatin önde gideni :)

Guardian_Angel

Lee Ryan DELİSİ
bi üYeNiN KiŞiLiğiNi en çoK YanSıTan BeNce aVaTaRı we imZasıDıR
meseLa ŞeKiL A daKi gißi :D
..ZaTen awaTarSız bi Forum SiteSiNe RastLamadım ..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
zaten gerekli merciler konuya gerekli acıklamayı yapmış.
konu bence kapatılsın:p
(reklamları kaldıralım mı????? o zaman üyelik ücretli olsun!!!!!!)

Majesties

New member
bende katılmayanlar arasındayım...
imzada yapılanlar kişin karekterini yansıtıyor....

boyu benim için önemli değil ama eni 743 px i geçince sayfayı bozuyor
bu sefer sağa doğru ötelemeye başlıyor, bu şekilde enine uzun olmamasına dikkat edin lütfen...

SEPTAGH

New member
hala neden konuşuluyor ki arkadaşlar reactor imzalarla olan açıklamayı yapmış "imzalardan rahatsız oluyorsanız, kontrol panelinden kaldırabilirsiniz.." dak da reklam ile ilgili açıklamayı yapmış bundan sonrası geyiğe giriyor...:)

react

Admin
Süper Moderatör
SEPTAGH' Alıntı:
hala neden konuşuluyor ki arkadaşlar reactor imzalarla olan açıklamayı yapmış "imzalardan rahatsız oluyorsanız, kontrol panelinden kaldırabilirsiniz.." dak da reklam ile ilgili açıklamayı yapmış bundan sonrası geyiğe giriyor...:)

haklısın kardeşim,iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML