Sitemizde Yapilan Paylaşimlara Karşi Tutumunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

renklitebe

New member
YAPILAN HER TÜRLÜ PAYLAŞIMA KURU BİR TEŞEKKÜRDEN ÖTE YORUM YAPMAYA DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUM. PAYLAŞIMI YAPANIN SİTEDEKİ KONUMUNDAN ZİYADE PAYLAŞIMIN NİTELİĞİ DAHA ÖNEMLİ.​

[DEĞERİN ÖZÜ EMEKTİR!]

uzekena

New member
Bende son zamanlarda güzel paylaşımlar yaptım 40 dan fazla kişi bakıyor yorum yok

:D bundan sonra teşekkür edenlere rar şifrelerini özellerine göndereceğim :sigara:

Hell

Başarıda bir sanattır.
keşke herkez sizin kadar olumlu düşünebilse
çoğu kullanıcı hackhell.com u sadece sömürerek kullanıyorlar
en yeni en iyi bilgiler hep bizden çıktığından , Çoğu kullanıcı üye olup Kendi forumuna taşımakla uğraşıyor ;)

düşünceniz için teşkkürler ;)

bochi

New member
Evet yorum yapısın ama teşekkürler saol şeklinde mesaj yazarak değil onu söyleyeceksen teşekkür butonuna basman yeterli zaten örneğin oyun dağıtımlarına bakıyorum hep teşekkür saol bi de oyun hakkında yorumlar yapılsa daha güzel olur bence.

MAJESTE

Kadim Dost
güzel düşüncelerin için teşk ederim emek harcanan her şey güzeldir hellboy un da dediği gibi her zaman ilk ler bizden çıkmıştır malesef forumumuz da paylaşımcıdan fazla sömürücü mevcut bulunmakda inşallah onlarda aramıza katılıcaklardır zamanla en azından böyle ümid ediyoruz....

uzekena

New member
hellboy726' Alıntı:
keşke herkez sizin kadar olumlu düşünebilse
çoğu kullanıcı hackhell.com u sadece sömürerek kullanıyorlar
en yeni en iyi bilgiler hep bizden çıktığından , Çoğu kullanıcı üye olup Kendi forumuna taşımakla uğraşıyor ;)

düşünceniz için teşkkürler ;)
Bak mesajlarım doluyor 2 yıldız oldu bir mod luk istiyorum program bölümüne

bir güzellik yapın ya :hhman:

adres63

New member
Herkes sömürüyle başlar :) bende öyle başladım ama şimdi kendi çapımda mımarlıkta paylaşım yapıyorum bende diğerleri için ümid ediyorum ki böyle olsun tabi bazı uyanıklar burdan c/p yaparak kendi sitelerinde kendileri yayınlamış gıbı havada atmaktalar oda işin en iğrenç tarafı ...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
zaten teşekkür eden kişiler belli abi. o kişiler dışındakiler teşekkürde çok cimriler. ya önemli olan rep değil. ama sene kendini yırt sonuç ne??? online oyunlar bölümüne bi başlık açtım geçen gün inanın alıntı falan yapmadan kenimi yırta-yırta, kasa-kasa noktasdından virgülüne kadar herşeyini anlattım ve bu tam 2 saatimi aldı. ama teşekkür edenler o forumun modları ile sayılı userler oldu ki o userlerde dikkat ettim emeğin hakkını verenler. rep mep önemsiz de insan enayi durumuna düşüyor sanki be! bişeyler aldığım için bişeyler veriyorum foruma ama... neyse ii konu açmışsınız. kanayan bir yara bu forumumuzda. yani illaki diğer forumlarda ki gibi rep vermeden linkler yada konu gözükmesin mi öylemi olmalı ya!!! :hhman:

sömürücülerden nefret ediyorum!!!

pointır

New member
sıkmayın canınızı paylaşımınızı yapıp yaptığınız işten mutluluk duyorsanız en güzel tşk bu bence

deadman

New member
daha önce yazılmış yorumların aynısı yazılacaksa kirlilik yapmanın bi anlamı yok ama teşekkür konusunda haklısın, emek verilmiş, teşekkür etme inceliğini gösterebilmeliyiz.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML